Dır-dir Jennifer aniston tarafından 'terkedilmek' Brad Pitt bir ... için ' Angelina Jolie benzer ”? Magazin dergilerinden birinin okuyucuların inanmasını istediği şey budur. Ancak bu gerçek olmayan hikaye iki yanlış önermeye dayanıyor. İzin vermek Dedikoducu Polis gerçekte neler olduğunu açıklamak için.

Son birkaç aydır, KB eski eşleri Aniston ve Pitt'in tekrar bir araya geldiklerini iddia ediyor. Ama şimdi bağlantılı olduğu için Neri Oxman Dedikodu dergisi, Aniston'ın tarihin kendisini tekrar ettiğine inandığını ve Pitt'in onu başka bir kadına terk ettiğine inandığını iddia ediyor. Çıkış, “Brad ile ilişkilerini yeniden başlattıklarına ve hatta evlilik yeminlerini tekrar tartıştıklarına dair çok sayıda raporun ortasında, Jen bir kez daha başka bir kadın için kenara atılacağından korkarak ayrıldı. Ve çift vuruşta, Brad’in yeni güzelliği tamamen Ange'ye benziyor. '

Jennifer kesinlikle kalbi kırıldı. Bunun olduğuna inanamıyor ... Sözde 'içeriden' biri, Aniston'ın 'bir peri masalına ikinci atışını yaptığına ikna olduğunu' iddia eden sözde 'içeriden' biri, 'Bunun olduğuna inanamıyor ... Pitt ile 'sona ermek' Oxman sayesinde artık 'bitti'. Sözde kaynak, Aniston'ın mimarla 'Brad'le ... yüzleşmeye karar verdiğini' iddia etmeye devam ediyor, ancak o 'kendisinin ve Neri'nin sadece arkadaş olduklarına ve hala onunla işleri yürütmeye kararlı olduğuna yemin ediyor.'

Buna rağmen, magazin dergisi Aniston'ın 'Neri'nin Brad'e aşık olmasının sadece bir zaman meselesi olduğu şeklindeki kıkırdama hissinden kurtulamayacağını' iddia ediyor. Şüpheli muhbir ekliyor, “Brad ona Neri'den bahsetmediği için Jen incindi. Aralarında bir şeyler gelişebileceğinden onu endişelendiren de budur ... Bu pozisyona geri döndüğüne inanamıyor, Brad başka bir kadına yaklaşırken ağlayarak. '

Hatta Aniston'ın kendisinin 'Bunun tekrar olduğuna inanamıyorum' diye haykırdığı söyleniyor. Ancak bu ifade, bu uydurma makaledeki diğer her şey gibi tamamen sahtedir. Gibi Dedikoducu Polis Başlangıçta, burada iki yanlış önermenin oynandığına dikkat çekildi. Birincisi, eski çiftin tekrar bir araya gelmesi ve eski sevgililerin temsilcileri defalarca onaylamıştır. Dedikoducu Polis doğru değil. İnsanlar Şubat ayında bile neden bir Aniston-Pitt yeniden birleşmesi olası değil , çiftin birbirini 'çağlardır' bile görmediğini vurguluyor.

İkinci yanlış öncül, Pitt ve Oxman arasında bir romantizmin sürmekte olduğudur. Bu da doğru değil. Başlangıçta bildirildiği gibi Sayfa Altı , Pitt ve MIT profesörü aralarında profesyonel bir dinamiğe sahip . Üstelik, 'Bu Gece Eğlencenin' geçtiğimiz günlerde Pitt’in Jolie’den ayrılmasının ardından hâlâ 'kimseyle ciddileşmeye hazır' değil. Bu onun Aniston'la ilişkisi olduğu fikrini ortadan kaldırıyor. veya Oxman.

Bu raporun tamamen sahte olduğunun farkına varmak gerçekten sadece biraz mecazi matematik gerektiriyor: Kamplarına ve saygın satış noktalarına göre Aniston ve Pitt bir araya gelmemişler, bu yüzden bir Ange benziyor. Ve sözcüsü şu anda Pitt ile Oxman arasında hiçbir şey olmadığını doğruladı, bu yüzden ne olursa olsun herhangi bir 'korku' için bir neden yok.

Dedikoducu Polis Bir aydan daha kısa bir süre önce, aynı derginin okuyucuları düşünmeye ikna etmeye çalıştığına da işaret etmemek ihmal olurdu. Aniston ve Pitt kısa süre önce 'Paris'te evlendiler' bu yeni hikayede bahsedilmeyen bir şey. Bu kapak hikayesi bir kurgu işiydi ve bu son makalenin de olduğu aşikar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.