Jennifer aniston istemiyor Brad Pitt raporlara rağmen onun 'bebek babası' olmak. Dedikoducu Polis bu saçma, gerçek dışı hikayeleri alt üst edebilir. Oyuncunun eski kocasını çocuklarının babası yapmaya niyeti yok.

Fakat National Enquirer ve Radar Çevrimiçi her ikisi de gülünç bir şekilde Aniston'ın Pitt'e onunla çocuk yapması için 'yalvarıyor' olduğunu iddia ediyor ve o da 'planın içinde.' Tuhaf bir şekilde, kardeş çıkışları 'Friends' yıldızının eski eşiyle romantik bir şekilde yeniden bir araya gelmek istemediğini iddia ediyor. Aksine, yayınlarda oyuncunun sperm donörü olmasını istediğini iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', Aniston'ın 'akıllıca yumurtalarını yıllar önce dondurdu' dediği aktarılıyor ve şimdi 'Brad'den sperm bağışlamasını istedi, böylece sonunda birlikte bir çocuk sahibi olabilirler.'İki makale, Aniston'ın bebek yapma önerisini Justin Theroux'dan ayrılmasına bağlayarak aralarındaki 'gerilimin büyük kısmının' 'çocuk sahibi olmama konusundaki hayal kırıklığından kaynaklandığını' iddia ediyor. Hem süpermarket gazetesi hem de web sitesi, Aniston'ın 'babalık özellikleri' konusunda endişelendiği için Theroux'dan bebek sahibi olmayı gerçekten ertelediğini iddia ediyor. Şimdi, bir başka sözde 'kaynak' iddia ediyor, 'Bebeğinin babasının mükemmel erkek olmasını istiyor ve aklında bu Brad.'

neue Kinder auf den Blocknamen

Bu sözde ihbarcı, 'Çocuğunun sadece görünüşüyle ​​değil, aynı zamanda onu kazanan kişiliği ve çekiciliği bakımından da Brad gibi olmasını istiyor,' diyerek ekliyor, 'Jen'in Brad'e iki kez sormasına gerek yoktu. Çocukları sever ve özellikle Jen ile daha fazlasına sahip olmaktan mutlu olur. ' Elbette Pitt'in şimdiden ayrı karısı Angelina Jolie ile altı çocuğu var. Ne dedikodu dergisinde ne de sitede merakla bahsedilmeyen Aniston, Pitt’in son evliliğinden yarı kardeşleri olan müstakbel çocuğunun nasıl hissettiğidir.

Bu, dikkate alınması gereken önemli bir husus gibi görünüyor. Ve Yeni fikir 'Brad Pitt’in Jennifer Aniston’a bebek hediyesi' başlıklı bir yazıyla tüm bu iddiaları yeniden gündeme getiren film, oyuncunun zaten sahip olduğu aileyi de kabul etmiyor. Belki de bunun nedeni, üç çıkış noktasının da Pitt'in Aniston’ın çocuklarına babalık yaptığı bir fantezi dünyasında yaşıyor olması, aslında meşru bir olasılık gibi görünmesidir. O değil. Aktrisin temsilcisi, böyle planları olduğunu reddediyor.

Dedikoducu Polis ayrıca şunu da belirtmemek ihmalkarlık olur: National Enquirer ve RadarOnline, Aniston'ın anne olduğunu bildirmeye gelince çok az güvenilirliğe sahip. Örneğin 2016'da her iki yayın da yanlışlıkla Meksika'dan bir yetim evlat edinmeyi planladığı konusunda ısrar etti. Daha yakın zamanda, daha geçen hafta, tabloid, uydurma ve çürütülmüş iddiasını tekrarladı. Aniston 'gizli bir düşük' yaşıyor.

Aynı yıl o sahte düşük ve evlat edinme masalları ilk kez satıldı, Aniston 'bıktığını' itiraf etti bir çocuğu olduğu hakkındaki spekülasyonlar üzerine. 'Eğer yaparsam, sana haber verecek ilk kişi ben olacağım,' diye vurguladı o sırada. Bu hala geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.