Jennifer aniston kocası için 'saçma diyet talepleri' yok Justin Theroux , uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis sadece bu saçma hikayeyi alt üst edebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi , çiftin evliliği sorunludur çünkü aktris, kocasının yeme alışkanlıklarına gelince çok fazla kontrolcüdür. Sözde bir 'kaynak' siteye 'Jen evden her türlü yiyeceği yasaklıyor' diyor. 'Bugünlerde New York'ta neredeyse hiç vakit geçirmiyor olsa da, Justin'in onları da apartman dairesine almasına izin vermiyor.'Prizin şüpheli içeriden biri, Theroux'un karısının 'saçma kurallarına' her zaman uymaktan 'yorulduğunu' ve ilişkilerinde büyük bir sürtüşmeye neden olduğunu söylüyor. Görünüşte sahte kaynak, 'İçinde soya veya süt ürünü olan hiçbir şeye dokunmayacak ve onları buzdolabında gördüğü kadar çıldıracak' diye ekliyor. 'Bu sadece Jen'in onu kontrol etmenin son yolu.'

Bunların hepsi yanlış. Bunun tersine, Aniston bir O Theroux'nun onu makarna yemeye ikna ettiği röportajı yine vazgeçtikten sonra. Aktris, 'Ona teşekkür etmeli miyim yoksa ondan nefret mi etmeliyim bilmiyorum,' diye şaka yaptı. 'Ona teşekkür ediyorum çünkü makarna carbonara yapıyor ve buna karşı konulamaz.'

Hat Sylvester Stallone Kinder?

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Kocasının ne yediğini kontrol etmediğini bize temin eden Aniston'ın temsilcisine baktı. Bunlara ek olarak, Sağlık ve beslenme söz konusu olduğunda Theroux'nun herhangi bir danışmanlığa ihtiyacı yoktur . Oyuncu, yakın zamanda yaptığı bir röportajda kaydetti Men’s Journal diyetindeki şekeri tamamen çıkardığını.

Caitlyn Jenner will sich ändern

Aniston ve Theroux'nun evliliğine gelince, kaynaklar bize, çiftin sorunu ne olursa olsun, aktrisin diyetleriyle 'talep eden' olmadığını söylüyor. Ne yazık ki, güvenilmez blogun çift arasında varolmayan bir drama yaratmasına şaşırmadık. Site, 2015'te düğümü bağladıklarından beri eşleri ayırmaya çalışıyor.

Dedikoducu Polis Aniston ve Theroux'nun farklı kişilikleri üzerine çatışmasıyla ilgili birkaç sahte hikayeyi çürüttü. Ayrıca, Brad Pitt'in eşler arasında gelmesiyle ilgili birçok sahte iddiayı da çektik. Çıkış, çiftin evliliğine dair çok az bilgiye sahip, bu yüzden onun yerine kurguyu uyduruyor ve bu son makale başka bir örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.