İddia eden bir çift rapor Jennifer aniston Boşanmanın dönüşü üzerine 'çirkin' oluyor Justin Theroux 'In eşyaları uydurma. Dedikoducu Polis bu hikayeleri özel olarak düzeltebilir. Bize her şeyin 'yanlış' olduğu söylendi.

İngiliz tabloid Sıcaklık Yeni bir makalede Theroux'nun “oyuncaklarını”, “çizgi romanlarını”, nemlendiricileri ve hatta Aniston'a verdiği yaklaşık 8 karatlık pırlanta nişan yüzüğünü geri istediğini iddia ederek topu yuvarladı. Dergi, Theroux'un Aniston’un Bel Air evinde olduğu iddia edilen 'son birkaç aydır güvenilir Kiehl’in ürünleri olmadan yaşamaya zorlandığını' ve 'her şeyi en kısa zamanda geri göndermesini talep ettiğini' yazıyor. Hatta yayın, 'Justin'in değerli tren koleksiyonunu, Kiehl's zulasını ... aksiyon adamı figürlerini, model uçakları ve sınırlı sayıda üretilen çizgi romanlarını' istediğini iddia eden sözde 'içeriden' birinden alıntı yapıyor.Çıkış ayrıca, Aniston'ın Theroux'un '500.000 dolarlık nişan yüzüğünü iade etmesini talep ettiği' için 'özellikle incindiğini' iddia ediyor. Gazetenin sözde 'kaynağı' 'Çirkinleşiyor' diyor. Dergi, aktrisin 'gücendiğini' ve Theroux'un 'duygularından çok sahip olmayı düşündüğünü' ekliyor.

Warum hat sich Russell scheiden lassen?

Gazetenin makalesi zaten hatalar ve gerçek olmayanlarla dolu olsa da, hikayesinin Brad Pitt'i yanlış anlatıya sürüklediğinde uydurulmuş olduğunu tamamen ortaya koyuyor. Yayın, Aniston'ın 'Justin’in duyarsız davranışından zarar görmesine rağmen' Pitt'in 'daha anlayışlı' olduğunu ve bölünmede ona yardım ettiğini yazıyor. Aynı görünüşte sahte 'içeriden' biri, Pitt'in Aniston'ın 'onun için orada olduğunu bilmesine' izin verdiğini ve 'yolculuklarının onları nereye götürdüğünü' görmeye hazır olduğunu iddia ediyor.

Sırayla National Enquirer İngiliz dergisinin 'Jennifer Aniston'ın Boşanması' Bencil 'Justin Üzerine Çirkinleşiyor' başlıklı bir makaleyle ilgili iddialarının bir kısmını aldı. Süpermarket tabloidinin makalesi, çok zengin aktrisin 'mücevherlere veya Justin'in oyuncaklarına ihtiyacı olmadığını' göz önünde bulundurarak, Aniston'a mallarını iade etmesi için baskı yaptığı iddiasıyla Theroux'un 'bencil' olduğuna odaklanıyor. Dergi, Theroux'un sadece ilerlemek ve 'tekrar buluşmak' istediğini iddia ederek raporunu bitiriyor.

Bunun gibi hikayeler söz konusu olduğunda, Dedikoducu Polis çoğu kez nereden başlayacağına dair bir problemi vardır çünkü çok fazla yalan vardır. Belirli bir sırayla değilken Sıcaklık Theroux'un “son birkaç aydır güvenilir Kiehl ürünleri olmadan” yaşamak zorunda olduğunu iddia ediyor gibi görünüyor, şirketin losyonlarını ve nemlendiricilerini gerçekten kullandığına dair hiçbir kanıt yok. Ne olursa olsun, tabloid onun hakkında bir şey bilseydi, Theroux'nun New York'un West Village'indeki bir Kiehl's mağazasından tam olarak yarım mil uzakta yaşadığını bilirdi ve yürüyerek oraya yürüyerek 10 dakikadan daha uzun sürmez ve neye ihtiyacı varsa onu alırdı.

Trisha Yearwood Gewichtsverlust Chirurgie

Ek olarak, Theroux filmdeyken Trendeki Kız , trenleri veya model uçakları topladığına ve bunları Aniston'ın malikanesinde sakladığına dair hiçbir belirti yok. Daha da önemlisi, oyuncu bazı eşyaları bu kadar çok isteseydi, onları geri alırdı. Theroux ve Aniston, Sevgililer Günü'nde Los Angeles'ta buluştu , ayrıldıklarını açıklamadan hemen önce. Gelince Aniston'ın Theroux'dan nişan yüzüğü bununla ilgili bir anlaşmazlık yok çünkü yasalar gereği eski 'Arkadaşlar' yıldızına ait. Ve tabii ki tüm anlatı Aniston artık ayrıldığı için Pitt'i görüyor çok uzun zamandır yüz yüze gelmedikleri için yalan olduğu defalarca kanıtlanmıştır.

Enquirer Theroux'un Aniston'ı malları için hırpalamasına ilişkin benzer iddiası da yukarıda belirtildiği gibi yanlıştır. Dedikoducu Polis süpermarket tabloidinin raporunun yanlışlığına şaşırmadı, çünkü bu haberi dahil olan çeşitli taraflar hakkında bir dizi yanlış masal için alışılmış bir şekilde düzelttiğimiz için. Örneğin, birkaç gün önce gerçeğe aykırı bir şekilde Aniston, Pitt'in bebeğinin babası olmasını istiyor .

Ayrıca kısa süre önce Aniston'ın Theroux'dan ayrılmasının üstesinden gelmek için 'ota' dönüştüğü hakkında sahte bir haber yayınladığında da çıkışı çiviledik. Aynı makale (ve ondan önceki pek çok makale) gibi, Aniston ve Theroux'nun boşanmasının 'çirkin' hale gelmesiyle ilgili yeni iddialar da dumanlar içinde. Daha önce bahsedilen tüm kanıtlara ek olarak, Aniston'a yakın bir kaynak, Dedikoducu Polis arka planda iki rapor 'yanlış'.

katie holmes schwanger jamie foxx

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.