Jennifer aniston 'eskiye dönmedi' Gerard Butler Raporlara rağmen sözde 'evlilik çöküşünün' ortasında. Dedikoducu Polis sadece gerçek olmayan hikayeleri ifşa edebilir. Başlangıç ​​olarak, oyuncu Aniston’un 'eski sevgilisi' bile değil.

Radar Çevrimiçi Justin Theroux'un 'değiştirilebileceğini' iddia eden bir makalede yanlış bir şekilde Butler'ı aktrisin 'eski erkek arkadaşı' olarak adlandırıyor. Sözde bir 'kaynak', Theroux ile ilişkisi 'dağılmaya devam ederken' 'Jen, Gerard'a sıkı sıkıya yaslandı' dediği aktarılıyor. Site, Aniston’un evliliğiyle tam olarak neyin sorunlu olduğunu asla söylemiyor, ancak içeriden 'Jen, Justin’in bıraktığı boşluğu doldurması için Gerard’a döndü' diyor.Blog açmaya devam ediyor Butler geçenlerde Aniston'ın Angelina Jolie'den daha iyi öpüştüğünü ilan etti 'Watch What Happens Live' programında Ocak gösterimi sırasında. Yukarıda belirtilen 'kaynak', 'Gerard'ın halka açık bir şefkat ve sadakat gösterisinde bulunmasının' aynı zamanda Aniston'ın evliliğinin 'patladığı' iddiasının 'tesadüf olmadığını' iddia ediyor. Sözde ihbarcı, 'Friends' yıldızının 'Gerard'ın ona sırtını döndüğünü kanıtladığına gerçekten çok dokunulduğunu' iddia ediyor.

Dahası, Aniston ve Butler'ın aslında 'birkaç ay önce yeniden bağlandıkları' ve 'bir süredir yeniden buluşmayla flört ettikleri' iddia ediliyor. Prizin ispiyoncu olduğu iddia ediliyor: 'Gerard, Jen'e onun için hala bir meşale taşıdığını söyledi [ve] bunu açıkça belirtti ... ona bağlanmaya hazır.' National Enquirer son sayısında (ve kardeş web sitesinde) neredeyse aynı bir hikaye yayınlıyor, ancak 'Jen Dumping Justin For Gerard!'

Ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir dizi kopyala ve yapıştır çıkışı da dahil olmak üzere Engizisyon ve Ünlü Insider , iddiaları geri çekiyorlar. Ancak şüpheli bilgileri yaymak yerine, Dedikoducu Polis araştırmayı ve doğrulamayı seçti. Şimdi bir Butler sırdaşı bize sadece arka planda Aniston'la bir romantizm hakkında konuşmanın gerçeği olmadığını söylüyor ve tek bir çıkış noktasının (bizden başka) bir yorum için oyuncunun temsilcileriyle iletişime geçmediğini belirterek bir noktaya geldi. Evliliğinin durumu ne olursa olsun, Aniston'ın temsilcisi bize hiçbir şey için Butler'a 'dönmediğini' garanti ediyor.

Tarihlerine gelince, dedikodu medyası, 2010 filmi üzerinde çalıştıkları zamandan beri Aniston ve Butler'ı bir çift olarak yanlış bir şekilde birbirine bağlıyor. Kelle avcısı . Ancak 2009'da, film çıkmadan önce bile, Butler, Aniston'la çıktığını reddetti kişisel olarak da söylediği bir şey Dedikoducu Polis için bir taramada Kelle avcısı . Daha sonra asla bir ilişkiye girmediler ve hala da değiller. Ondan 'eski' olarak söz eden ve şu anda bir şeylerin çiçek açtığını iddia eden tüm kaynaklar tamamen yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.