Jennifer aniston ile ayrılmadı Justin Theroux bir raporun aksine, başka bir kadın üzerinde. Dedikoducu Polis 2012 ve 2016 yıllarında zaten çürütülmüş iddialarla dolu olan hikayeyi yalnızca iflas edebilir. Theroux'nun bir temsilcisi bize iddiaların hala 'yanlış' olduğunu söylüyor.

2012 yılında National Enquirer Aniston'ın eski kız arkadaşı Heidi Bivens'le 'hala devam ettiğini' öğrendikten sonra Theroux'u 'dolandırıcı' olarak adlandırmasıyla ilgili uydurma bir hikaye sattı. 'Jen'in bilgisi olmadan Heidi'yi arıyor, mesaj atıyor ve e-posta gönderirken' yakalandığı ve Aniston'ın bu sözde iletişimi 'hile' olarak gördüğü iddia edildi. Ancak bir Aniston kaynağı, Dedikoducu Polis Bivens'le hiçbir sorunu olmadığını ve hikayenin bir uydurmadan başka bir şey olmadığını.Daha sonra 2016'da, çıkış, Aniston ve Theroux için 'sadece sekiz aylık evlilikten sonra' '170 milyon dolarlık boşanma' yı yanlış bir şekilde duyuran bir kapak haberi yayınladı. Süpermarket gazetesi yine, aktrisin kocasını 'diğer kadını' Bivens ile iletişim halinde olarak 'yakaladığı' bir 'aldatma skandalı' yarattı. Hem Aniston hem de Theroux için temsilciler, Dedikoducu Polis sadece hile ve boşanma iddialarının doğru olmadığı. Zaman, raporumuzun doğru olduğunu kanıtladı.

Ama şimdi Aniston ve Theroux bu düzmece anlatıdan neredeyse iki yıl sonra ayrıldığına göre, dedikodu dergisi eski, hatalı iddialarını yeniden gündeme getiriyor ve son ayrılık hakkında bir kavrayışa sahipmiş gibi görünmesini sağlıyor. 'Jennifer Aniston’ın Justin’in‘ Öteki Kadına 'Karşı Kalbi Kırılması ”,“ hile suçlamasıyla ilgili acımasız bir arbede ”sonrasında çiftin ilişkisinin dağıldığını iddia ettiği çevrimiçi makalesinin manşetini okuyor. Yayın, Theroux'un Bivens'le 'devam etmesi' ve Aniston'ın 'gizlice iletişimde kaldıklarını' öğrendiğinde sözde nasıl üzüldüğüne dair sahte 2012 iddialarını geri dönüştürüyor. Alıntılar, yaklaşık altı yıl öncesinden kelimesi kelimesine kopyalandı.

Daha sonra çıkış, 2016'daki makalesine geçerek, sanki Theroux ve Aniston'ın 2018'deki ayrılığını açıklıyorlarmış gibi, aynı alıntıları tekrar basıyor. Ancak tabloid aslında ayrılıkla ilgili güncel bir kavrayışa sahip olmadığı için, yalnızca devam ediyor. Geçtiğimiz Aralık ayında meydana gelen bir kavgada 'daha fazla hile suçlaması yapıldığı' bildirildi. Şaşırtıcı bir şekilde, derginin böyle bir çekişmeyi destekleyecek hiçbir detayı yok. Var olan tek şey, ilk ortaya çıktıkları sırada inandırıcı bir şekilde reddedilen yıllık iddialardır.

Basitçe çünkü Aniston ve Theroux şimdi ayrılıyor Bu, 2012 ve 2016'daki 'hile' suçlamalarının doğru olduğu anlamına gelmiyor. Ve iki yıl önce bir boşanma davası uydurmak şu anda yayın yapmıyor. Aslında, aktör için bir temsilci inatla söyler Dedikoducu Polis artık bu tür iddialar 'kesinlikle yanlış'. Bivens'in yıllar önceki ilişkileriyle hiçbir ilgisi yoktu ve onunla hiçbir ilgisi yok. Aniston ve Theroux’un mevcut ayrımı .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.