Jennifer aniston 'intikam makyajı' almadı çünkü Justin Theroux çıkıyor' Emma Stone , her düzeyde yanlış olan bir tabloid habere rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özellikle çürütebilir. Yalanlardan başka bir şey değil.

Göre National Enquirer Aniston, Fransa'da Stone ile Anma Günü haftasonu geçirdiği görüştüğü kocasının fotoğraflarını gördükten sonra vücudunun 'tamamen elden geçirilmesi' için 500.000 $ harcadı. Derginin bahsetmediği şey, ikisinin Louis Vuitton'un elçileri oldukları ve marka için bir moda şovu için Avrupa'ya gittikleri. Çıkış ayrıca, Theroux ve Stone'a olaya dahil olan bir grup başka insanın eşlik ettiğini de not etmiyor.Yine de güvenilmez magazin dergisi, Aniston'ın Theroux ve Stone'un Fransa'yı ziyaretinden bu yana kısa sürede “dudak enjeksiyonları, dolgu maddeleri, göğüs implantları ve yepyeni bir gardırop” aldığı konusunda ısrar ediyor. Dergi ekliyor, 'Justin'in Emma Stone ve diğer iki güzelle çıktığı haberinin ardından yüzü geldi.' Başlangıç ​​olarak, Theroux Stone ile bir aşk içinde değil. Bu 'diğer iki güzelliğe' gelince, priz onların kim olduklarından veya sözde onlarla ne zaman çıktığını belirtmiyor.

Yayın anonim ve izlenemeyen 'kaynakların' arkasına saklanıyor, ancak Aniston'ın sözcüsü kayıtta raporun 'saçma' olduğunu söylüyor. Ayrıca tamamen yanlış bir önermeye dayanıyor. Theroux ve Stone ortak arkadaşları olarak sadece arkadaş Jonathan Van Ness kısa süre önce E'ye doğruladı! Haberler . 'Onlar arkadaş ... Erkekler ve kadınlar arkadaş olabilir ve bu sadece arkadaşça olabilir,' dedi 'Queer Eye' yıldızı. Bu arada, Stone'a yakın bir kaynak geçen hafta bize 'Emma ile Justin arasında bir ilişki yok ... Onlar sadece arkadaşlar ve meslektaşlar' dedi.

Bunlara ek olarak, Aniston kendisi plastik cerrahinin 'hayranı' olmadığını söyledi . Aktris, 2015 röportajında ​​bazı kozmetik prosedürler aldığını ancak bunların lazer ve yüz bakımı gibi 'invazif olmayan' tedaviler olduğunu ortaya koydu. 'İnsanlar bakış açısını kaybediyor. Etrafıma bakıyorum ve plastik cerrahi ve enjeksiyonların sizi [patlayıcı] içinde ne kadar kötü bir şekilde tekmeleyebileceğini görüyorum. '

Ayrıca 'intikam makyajı' hakkındaki bu anlatının orijinal olmadığı da unutulmamalıdır. Geçen ay, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Aniston plastik cerrahiden 1 milyon dolar alıyordu Theroux'dan ayrılmasının ardından. Hikayenin bu versiyonunda oyuncu, görüştüğü kocasını Jimmy Kimmel’in oğlunun doğum günü partisinde gördükten sonra makyaj yapmaya karar verdi. Yaygın olarak bildirildiği üzere, eski sevgililer partiye farklı zamanlarda katıldı.

Enquirer şimdi Stone'u sahte önermeyi geri dönüştürmek için bir atlama noktası olarak kullanıyor, ancak gerçekte dayanmıyorsa hiçbiri yok. Aniston, çıkmayan Theroux ve Stone'a geri dönmek şöyle dursun, herhangi bir 'intikam makyajı' almadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.