Jennifer aniston 'yüzleşmedi' Emma Stone bitmiş Justin Theroux , yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis bu raporu bozabilir. İddiaların aksine kadınlar arasında bir anlaşmazlık yok.

En son kapak Star 'Jen, Justin’in Yeni Kız Arkadaşıyla Yüzleşiyor… Emma Stone!' Basımın ön yüzünde 'tüm kavgaları sona erdirme mücadelesi' ile dalga geçiliyor ve 'Arkadaşım olduğunu sanıyordum!' Tüm bunlar okuyucuların Aniston ve Stone'un Theroux için büyük bir 'kavga' yaşadığını düşünmesini sağlamak için tasarlandı. Ancak asıl makale bir yüzleşme hakkında hiçbir şey söylemiyor. Ve 'arkadaş' sözü hikayenin hiçbir yerinde görünmüyor.Aksine, parça sadece Aniston'ın sözde hissettiği 'ihanet' hakkındadır. Sözde 'içeriden' biri, Theroux ve Stone'un yakın zamanda takılırken görülmesi ışığında, 'Justin'in evliliklerinin son aylarında ona sadık kalıp kalmayacağını merak etmeye terk edildiğini' iddia ediyor. Aniston, Fransa'da Theroux ve Stone'un en son fotoğrafları üzerine 'şaşkın' olarak tanımlanıyor ve derginin sözde muhbirlik iddiasıyla 'Jen orada kıvılcımlar olduğunu görebiliyor. Arkadaşlarına bunun çok yapışkan bir manevra olduğunu söylüyor, çünkü kendisi ve Justin boşanıyor. ' Aslında ikisi de boşanma davası açmadı.

Yine de, sözde ihbarcı, durumun, kendisiyle 'Friends' yıldızı ayrıldıktan sonra bir romantizmle halka açılan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin 'tatsız anılarını' tetiklediğini iddia etmeye devam ediyor. Başka bir izlenemeyen ve tanımlanamayan 'kaynak', Theroux'un 'Jen'e kendisi ve Emma'nın sadece arkadaş olduklarına dair güvence verdiğini, ancak artık ona inanmadığını' iddia ediyor. Yayın daha sonra Aniston'ın 'bölünmede gerçekten iyi olduğunu ve devam etmeye çalıştığını' vurguluyor, ancak bu, makalenin tüm önermesine aykırı, yani Aniston'ın 'yeterince sahip olduğu' ve Theroux ve Stone'un görünüşte çıktığı için üzgün olduğu.

Yine kapaktaki iddialara rağmen, hikayede Aniston ile Stone arasında bir çatışma ya da kavga olduğundan bahsedilmiyor. Magazin gazetesi, kanıtlayamayacağı bir önermeyle okuyucuları cezbetmeye çalışıyor. Aslında, her iki yıldızın temsilcileri raporun doğru olduğunu reddediyor. Ek olarak şunu da belirtmekte fayda var: İnsanlar Theroux ve Stone'un sadece 'dost canlısı bir çift' olduklarını bildiriyor. çift ​​değil.

Wer war der erste Tintenmeister

Dedikoducu Polis ayrıca ortak arkadaşımız ve Stone ile de konuştu, “Emma ile Justin arasında bir ilişki yok. Hepsi [boğa]. Onlar sadece arkadaşlar ve meslektaşlar. ' Ve Theroux'un kendisi Instagram'da ısrar etti O ve Stone 'sadece BFF'ler'.

Elbette, Star Stone'u romantik bir şekilde ona yanlış bir şekilde bağlamak gibi, üç yıldızın tümü hakkında yanlış bilgi yayma geçmişine sahiptir. La La Land başrol oyuncusu Ryan Gosling. Bu arada, Mart ayında dergi yanlış bir şekilde Aniston ve Pitt 'geri döndü' ve hatta eski karısıyla yeni bir öpüşen fotoğraf gibi görünmesi için Jolie ile eski bir resmini photoshopla yaptı. Aynı ay, çıkış suçladı Petra Collins ile Aniston'ı aldatmanın Theroux'u . Önemli bir şekilde, bundan ne bu kapak hikayesinde bahsedilmiyor, ne de Aniston'ın Pitt'le 'geri döndüğüne' dair hiçbir şey söylenmiyor.

Temel olarak, yayın, doğruluk ve tutarlılık dikkate alınmadan, ilerledikçe sadece uyduruyor gibi görünüyor. Ek olarak, bu kapak bir yüzleşmeyle ilgili ayrıntılar vaat ediyor, ancak asıl makalesinde hiçbirini sunmuyor. Ayrıca, Theroux ve Stone'un romantik bir ilişkiye sahip olduğu iddialarının aksine, aktörün kendisi, onların sadece en iyi arkadaşlar olduğunu açıkladı; İnsanlar onayladı. Son olarak, dergi yalnızca adı belirtilmemiş bir 'içeriden' ve 'kaynak' dan bahsederken, Aniston ve Stone’un sözcüleri telefonla görüşmek için kayda geçti. Star 'Nin kapak hikayesi doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.