Ne oldu Brad Pitt Bıraktığı 'aşk çocuğu' Jennifer aniston 'Harap mı'? Tam olarak bir yıl önce bugün, ünlü bir dergi kapağında Pitt'in rastgele tanıştığı bir kadını hamile bıraktığını iddia etti ve bu haber ilk eski karısının birlikte geleceklerini merak etmesine neden oldu. Peki bebek nerede? Gibi Dedikoducu Polis 12 ay önce kaydedildi ve bugüne kadar kaldı, tüm hikaye bir yalandan başka bir şey değildi.

23 Nisan 2018'de, KB Pitt ve L.A.'den 'yirmili yaşlarının sonundaki' isimsiz bir kadının birlikte bir bebek sahibi oldukları konusunda ısrar etti. Aktörün kampıyla ilgili iddiasını hiçbir zaman doğrulamayan tabloid, yanlış bir şekilde 'içeriden' dediği şeyin sözünü kullandı. Anonim ve görünüşte uydurma kaynağı, Aniston'ın o sırada 'aşklarına bir şans daha' vermeye hazır olduğunu, ancak Pitt'in bir sanat şovu seçtiği bir kadınla 'bağlandığını' öğrendikten sonra 'tamamen harap' kaldığını ileri sürdü. 'korumayı kullanma' ve 'yedinci kez baba' olacaktı.

İyi bir ölçü olarak, sık sık çürütülen tabloid de Angelina Jolie 'Yüzde 100', derginin hiçbir kanıt sunmamasına rağmen, Pitt'in bir 'aşk çocuğu' doğurduğuna inanıyordu. Aslında, yayının raporunu inandırıcı gösterecek hiçbir şey yoktu. 'Yirmili yaşlarının sonundaki' kadının var olduğuna dair hiçbir kanıt sunmayan çıkışa karşılık, oyuncu adına konuşan Pitt'in bir temsilcisi kayıtlara geçti. Dedikoducu Polis masalı yanlış aramak için.

Genel önermenin yanlış olmasına ek olarak, makale, Pitt ve Aniston'ın yeniden bir araya geldiği de dahil olmak üzere bir dizi başka yalanla da doluydu, bu yüzden eski 'Arkadaşlar' yıldızının gittiği haberler yüzünden 'mahvolduğu' varsayılıyordu. yeniden baba olmak. Ancak ikisi asla yeniden alev almadı. Ayrıca yayın, 'şanslı' olduğunu iddia etti. Bir Zamanlar Hollywood'da star ve Jolie, velayet savaşlarında 'bir anlaşmaya varmıştı', aksi takdirde Oscar ödüllü aktris, gayri meşru bebeği altı çocuğunun velayetini reddetmek için kullanırdı. Jolie ve Pitt, bugüne kadar hala bir gözaltı takvimi üzerinde çalışıyorlar.

Merakla, 'aşk çocuğu' iddiasıyla ilgili makalede, defalarca çürütülmüş tabloid, Pitt ve Aniston Paris'te evlendiler aynı kaynaktan gelen bir iddia, Dedikoducu Polis sadece bir ay önce basılmıştı. Ve kapak hikayesini yayınladığından bu yana geçen 365 gün içinde Pitt, 'aşk çocuğuna' hamile 'gizli bir aşık' oluyor dergi artık daha güvenilir veya doğru hale gelmedi. Yanlış ateşlemeleri arasında altı ay önce haksız yere ısrar eden bir parça vardı. Pitt ve Jennifer Garner çıkıyordu . Bunu aynı derecede sahte bir rapor izledi. Dedikoducu Polis hakkında düzeltildi Aniston, Pitt tarafından tanıtıldıktan sonra Leonardo DiCaprio ile çıkıyor .

Temelde öyle görünüyor KB Pitt ve Aniston hakkında gerçeğe ya da gerçekliğe pek önem vermeden hikayeler uyduruyor. Yersiz olduğu gösterildikten sonra sahte hikayelerini de güncellemiyor. Bu yüzden Dedikoducu Polis ara sıra bir yıl önceki raporları yeniden ziyaret eder. Okuyuculara yalnızca hangi makalelerin zaman içinde dayanmadığını belirtmekle kalmıyor, aynı zamanda belirli ünlüler hakkında güvenilir bilgiler için hangi satış noktalarına güvenebilecekleri ve güvenemeyecekleri konusunda karar vermelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.