Dır-dir Jennifer aniston Reddedildikten sonra 'harap' Courteney Cox Sözde düğünü Johnny McDaid ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin hikayesi bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve bunun tamamen doğru olmadığını öğrendik.

Göre Kadınlar Günü , Aniston kısa süre önce Cox’un bu Noel’de evlenmeyi planladığı erkek arkadaşının 'yaklaşan düğüne' davet edilmediğini keşfetti. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Cox'un yakın zamanda sevdiklerine tarihleri ​​kurtarmayı gönderdiğini söylüyor. Arkadaşlar ortak yıldız ve uzun süredir arkadaş, alıcılar arasında değildi.Sözde bir kaynak dergiye “Jen öğrendiğinde yıkılmıştı” dedi. Karşılıklı bir arkadaşını ziyaret ettiğinde gözyaşlarına boğuldu ve davetiyenin bir rafta oturduğunu gördü. Kalbine bir hançer gibi geldi. ' Şunu da belirtmek gerekir ki, çıkış, davetiyeyi alan bu 'ortak arkadaşı' teşhis etme zahmetine girmiyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, “Courtney'yi bir kız kardeş olarak görüyordu. Koridorda yürümesini izlemek için orada olmayacağını hiç hayal etmemişti. '

Sözde aşağılamanın ardındaki nedene gelince, magazin gazetesi Arkadaşlar Cox, geçen ay New York'ta Justin Theroux ile doğum gününü kutlamak için buluştuktan sonra ortak yıldızlar kavga etti. Cox'un Aniston’un eski sevgilisinin doğum gününü kutlamasına yardım ettiği doğru olsa da, bu iki kadın arasında herhangi bir soruna neden olmadı. Dedikoducu Polis zaten dergiyi yanlış haber yapmak için çağırdı Aniston, Theroux ile buluştuğu için Cox tarafından 'ihanete uğradığını' hissetti . Gerçekte, Aniston hala eski sevgilisiyle arası iyidir ve Cox'un da onunla dostça kalmasından rahatsızlık duymamaktadır.

Yine de şüpheli habercisi, Aniston'ın 'sorunlarını uzlaştırıp geride bırakabileceklerini umduğunu' söylemeye devam ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: 'Toz çöktüğünde, Courteney'nin 25 yıllık dostluklarının ne kadar önemli olduğunu, onu tamamen yok etmeden önce anlayacağını umuyor.'

Gazetenin anlatımıyla ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis Aniston'ın Cox’un hayali düğününden mahrum edilmediğini ve iki aktrisin anlaşmazlık içinde olmadığını bize garanti eden duruma yakın bir kaynakla görüştü. Cox ve McDaid, Noel'de koridordan aşağıya doğru ilerlemek şöyle dursun nişanlanmadı. Bu arada, Aniston ve Cox yakın arkadaş kalırlar ve Theroux hiçbir şekilde aralarına girmemiştir.

Aslında ne zaman Cox, 25. yıl dönümünü kutladı Arkadaşlar Instagram'da Oyuncu geçen hafta sosyal medya platformunda olmadığı için Aniston ile dalga geçmişti. Gönderide diğer rol arkadaşlarını etiketledi, ancak '#seriouslyjen?' arkadaşının Instagram hesabına sahip olmamasına yanıt olarak. İki kadın sözde olmasaydı, Cox'un sosyal medyada ona komik bir not vermesi pek olası değildi.

Ayrıca belirtilmelidir, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer Geçen yıl çok benzer bir önermeyle geldiğim için. Yayın iddia etti ki Cox, Aniston'ı kendisine ve McDaid’in İrlanda’daki 'düğününe' davet etmemişti . Oyuncu ve erkek arkadaşı geçen yıl evlenmedi ve Aniston bu yıl var olmayan tören için davet listesinden çıkmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.