Jennifer aniston ve David Schwimmer görev süreleri boyunca gizli bir ilişkisi yoktu Arkadaşlar, düzmece bir tabloid makalesine rağmen. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.Gwen Stefani hat Zwillinge

Son sayısına göre Kadınlar Günü , yardımcı yıldızlar, yapımı sırasında dört yıl boyunca 'tutkulu bir romantizmi' sürdürmüşlerdi. Arkadaşlar. Yaklaşan özel bir buluşmanın prodüksiyonunda yer aldığı söylenen gizemli bir 'kaynak', 'pratikte bir süredir birlikte yaşadıklarını' iddia ediyor, ancak bir şekilde bunu diğer oyunculardan ve ekip arkadaşlarından saklamayı başardı. Tüm bunların Schwimmer tarafından bir partide anlatıldığını iddia eden şüpheli içeriden biri, 'İlişkilerinin şovdaki rollerini etkileyebileceğinden korktular' diyor.Gazete, başrol arkadaşı Courteney Cox'un 'sözde en iyi arkadaşı Jen'in ondan bu kadar büyük bir sır sakladığı için açıkça üzgün olduğunu' söyleyerek devam ediyor. Kaynak devam ediyor Aniston, “sırrın onu bunca yıl boyunca yediğini”, ancak “bundan kesinlikle kimseye bahsetmediğini” açıkladı. İddiaya göre, işler 'karmaşıklaşmaya başladığında' ayrıldılar, ancak Schwimmer, Aniston'ın Brad Pitt ile olan evliliğinden hala 'kalbi kırıktı': 'İkisi de birbirlerini derinden sevdiklerini itiraf ettiler, ancak dizinin başarısı her zaman önceliği olacak' bitirir.

Bu hikaye çok saçma. Aniston'ın kendisi adına konuşma yetkisi olan bir temsilcisi, Dedikoducu Polis 'tamamen yanlış' olarak. Magazin dergisinin bu uydurma ilişkinin süresi olarak özellikle dört yılı seçtiğine dikkat edin, çünkü bu, kaçabilecekleri maksimum süre budur. Arkadaşlar ilk olarak 1994'te yayınlandı ve Aniston, 1998'de Pitt'le çıkmaya başladı ve gösterinin geri kalanında onunla birlikteydi.Ayrıca Schwimmer ve Aniston'ın sette kimsenin haberi olmadan dört yıl boyunca flört edip birlikte yaşayabilmeleri ve bundan sonraki 16 yıl boyunca bunu ortak yıldızlarından bir sır olarak saklamaya devam etmeleri inanılmaz derecede düşük bir ihtimaldir. gösteri bitti. Magazin gazetesi, açıkçası, önümüzdeki dönemde devam eden yutturmacadan yararlanıyor. Arkadaşlar HBO Max'te bir noktada yayınlanacak yeniden birleşme şovu .

Kadının Gün Ross ve Rachel’ın ilişkisine neredeyse hiç bakılmayan ilk tabloid Arkadaşlar ve aktörler arasında gerçek bir şeyle karıştırın. Yeni fikir konuyla ilgili oldukça sahte gazetecilik yaptı. 2018 yılında Dedikoducu Polis magazin dergisinin iddiasını çürüttü Schwimmer, Aniston'ın 'geri' olmasını istedi. ilk etapta hiç birlikte olmadıkları için apaçık saçma bir hikaye. Yayın, fanteziyi geçen yılın Ekim ayına kadar sürdürdü ve altı ortak yıldızın yakın zamanda bir araya gelmesinin bir Aniston ve Schwimmer arasında 'kıvılcım' . Dedikoducu Polis bu hikayeyi de araştırdı ve tamamen saçma olduğunu gördü.

ist Ellen Degeneres, die ihre Talkshow beendet

Kaynaklar

  • Andreeva, Nellie. 'HBO Max Nears Deal Castındaki 'Friends' Reunion Özelinin Geri Dönmesi Bekleniyor.' Son tarih, 6 Şubat 2020.  • Dedikoducu Polis Personeli. 'David Schwimmer'ın Jennifer Aniston'ı' Geri 'İsteyen Hikayesi Sahte Haber.' Dedikoducu Polis, 22 Temmuz 2018.

    Streisand und Brolin waren immer noch verheiratet
  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston ve David Schwimmer' Arkadaştan Daha Fazlası 'mı?' Gossip Cop, 29 Ekim 2019.

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü. 16 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.