Bu haftanın magazin iddialarından biri Jennifer aniston ile karşılaştıktan sonra ağlamaya başladı Justin Theroux Bir restoranda. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre TAMAM MI! , aktris kısa süre önce isimsiz bir 'Hollywood restoranında' görüşmediği kocasıyla karşılaştı ve işler pek iyi gitmedi. 'Jen, Justin'i fark edene kadar arkadaşlarıyla harika zaman geçiriyordu' diyor ve içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Theroux'un oyuncuyu kabul etmek için hiçbir çaba sarf etmediğini ekliyor. Gerçekten incitti. Jen sadece oradan çıkmak istedi, bu yüzden çeki ödediler ve ayrılmaya başladılar. 'Sözde kaynak, Aniston kapıya doğru ilerlerken, görüşmediği kocasının güldüğünü duyduğunu ve 'tüm duyguların geri geldiğini ve Jen'in gözyaşları içinde olduğunu' söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, aktrisin arkadaşlarının etrafına toplanıp arabasına kadar eşlik ettiklerini iddia ediyor ve ekliyor: 'Şoför lokantadan uzaklaştığında Jen'in çok üzgün olduğu açıktı.'

Güvenilmez tabloid, bu iddia edilen olayın tam olarak ne zaman ve nerede meydana geldiğini belirtmiyor. Pek çok 'Hollywood restoranı' var, ancak derginin 'içeriden' bu durumun nereye gittiğini bilmiyor gibi görünüyor. Ek olarak, derginin önermesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize bunun uydurma olduğunu söyleyen Aniston'ın sözcüsüyle görüştü.

Kayda değer, Dedikoducu Polis çok benzer bir hikayeyi çürüttü Avustralya Kadınlar Günü bu aydan daha erken. Ancak bu yayın şunu iddia etti: Aniston, Brad Pitt ile karşılaştıktan sonra gözyaşlarına boğuldu. Bir restoranda. Bu olay da asla gerçekleşmedi.

Şunu da belirtmek gerekir ki, her iki magazin de sahte hikayelerini, şoförlü bir arabanın arka koltuğunda otururken Aniston'ın aşağıya baktığı aynı paparazzi fotoğrafıyla desteklemeye çalışıyor. Her iki dergi de görüntüde ağladığını iddia ediyor, ancak bir hikayede Pitt için gözyaşları içinde, diğerinde ise Theroux yüzünden. Ancak resimde gerçekten ağladığına dair bir belirti yok.

Ne zaman Dedikoducu Polis fotoğrafı bu ayın başlarında Aniston’ın sözcüsüne gösterdi, bize “Ağlamıyor. Fotoğraftaki telefonuna bakıyor. ' TAMAM MI! daha önce Pitt ile ilgili bir hikayede kullanılan görüntüyü geri dönüştürdü ve bunun yerine anlatıyı Theroux'a çevirdi.

Bu, çıkış noktasının Aniston’ın eski kocasıyla ilişkisini de hedef almadığı anlamına gelmez. Eylülde, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Aniston ve Pitt birlikte bir bebek sahibi oluyorlardı . Aktris ve eski sevgililerini çevreleyen bu sayısız anlatılar sahte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.