Jennifer aniston ve Courteney Cox ile çifte düğün planlamıyor Brad Pitt ve Johnny McDaid düzmece bir tabloid makalesine rağmen. Bütün hikaye sadece saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Jen & Court için çifte düğün!' bir hikayenin başlığını haykırıyor Kadınlar Günü . Magazin gazetesi, Arkadaşlar ortak yıldızlar, koronavirüs kilitlenmesinin ortasında küçük bir buluşmada 'yaklaşan nikahlarını' birleştirmeyi planlıyor. Yıldızların sözde bir 'arkadaşı', 'İşleri düşük seviyeli tutmaktan başka çare yok' diyor. 'Jen ve Courteney büyük ünlü düğünlerini yaptılar ... bu yüzden, özellikle Brad ve Johnny çok iyi anlaştıkça, birleşmemek çılgınca.'Bu şüpheli kaynak, 'çok gizli bir yerde' bir akşam yemeği partisi için planların yapıldığını söylemeye devam ediyor. İçeriden bilgi sahibi olan Pitt ve Cox, Aniston’un eski Beverly Hills evine baktıklarını iddia ediyor: 'Jen için çok büyük bir sürpriz olur… Burası aynı zamanda en muhteşem bahçeye sahip - çifte düğün için mükemmel.'

Dedikoducu Polis bunun muhtemelen dedikodu endüstrisi için zor bir zaman olduğunu anlıyor: ünlüler hakkında çılgın dedikodular uydurmak, hiçbiri dışarı çıkmadığında muhtemelen çok daha zordur. Ama öyle olsa bile, bu hikaye sadece çılgınca. İddiayı 'saçmalık' diyerek reddeden Aniston'ın temsilcisine ulaştık. Pitt ve Aniston nişanlı değiller çünkü birlikte değiller çünkü milyarlarca kez Ocak ayında SAG Ödüllerinde dostane an tamamen platonikti . Kadınlar Günü Bu kadar hayal ürünü olmasaydı, bu saçma parçaya bağlılığı neredeyse etkileyici olurdu.

En azından Cox ve McDaid aslında bir çift. Onlar çok değil Ancak evlenmek. Cox daha önce Snow Patrol müzisyeniyle nişanlanmıştı. ancak çift 2015'te nişanlarını kesti ve o zamandan beri birlikte kaldılar. Ayrıca - bir şekilde hala daha fazla kanıta ihtiyaç duyuyorsanız - bu insanlardan herhangi birinin şu anda nispeten küçük bir parti bile planlayacağını düşünmek tamamen saçma. Aniston az önce arkadaşı Reese Witherspoon'a mutlu yıllar diledi Instagram hikayesine, 'Şu anda birbirimize veremeyeceğimiz tüm kucaklamaları size gönderiyorum.' Açıkça sosyal mesafeyle sağlıklı kalmaya odaklandı.

Kimse Brad ve Jen'in tekrar bir araya gelmesini istemez. Kadınlar Günü. O SAG Ödülleri anından beri, Dedikoducu Polis dedikoduları tabloidden çürüttü ve ısrar etti Pitt ve Aniston ikiz kız bebek bekliyorlar , bu Pitt, Aniston’ın 51. doğum günü için sürpriz bir parti planlıyordu , ve şu Angelina Jolie, velayet savaşını Pitt ile yeniden alevlendirmişti Aniston'la yeniden bir araya gelmesinden duyduğu öfkeyle. Bu senaryoların hiçbiri uzaktan doğru değil.

Kaynaklar

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • BANG Showbiz. 'Courteney Cox, nişanlarını bitirdikten sonra Johnny McDaid ile ilişkisinin nasıl geliştiğini anlatıyor.' Bağımsız, 30 Ocak 2019.

  • Garner, Glenn. “Jennifer Aniston sanal 'kucaklamalar' gönderiyor ve Laura Dern senkronize yüzme yapıyor…” Daily Mail, 23 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston İkiz Kızları Bekliyor mu?' Dedikoducu Polis, 27 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston’ın 51. Doğum Günü İçin Sürpriz Parti Planlıyor mu?' Dedikoducu Polis, 31 Ocak 2020.

  • Broman, Laura. 'Angelina Jolie, Jennifer Aniston'la Yeniden Buluşmasının Ardından Brad Pitt ile Velayet Savaşı'nı Yeniden Başlatıyor mu?' Dedikoducu Polis, 18 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.