Yaptı Jennifer aniston evini temizlemek için bir 'iç terapist' tut Justin Theroux ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan tuhaf iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Wahrheit über Blake und Miranda

Göre Zarafet aktris, yabancılaştığı kocasını bir zamanlar paylaştıkları Bel Air evinden 'temizlemek' istiyor, bu yüzden bir eski sevgilinin tüm izlerini kendi evinden kaldırma konusunda uzmanlaşmış bir kişiyi işe aldı. Sözde bir kaynak dergiye Aniston ve 'iç terapistinin' 'Jen'in mekanı geri kazanabilmesi için aylardır birlikte çalıştığını söylüyor. Temizlik ritüelleri yapıyor, yeni renkler tanıtıyor ve bir çift olarak kararlaştırılan önemli her şeyden kurtuluyor. 'Prizin varsayılan kaynağı, Theroux'un taşındığında birçok eşyasını geride bıraktığını ve Aniston'ın 'eşyalarını çıkarmadığı için Justin'e giderek daha fazla sinirlendiğini' iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Justin, eski tıbbi aletler ve tuhaf film hatıraları gibi alışılmadık antikalar toplamayı severdi' diye ekliyor. 'Onlar birlikteyken hepsini eğlendirdi, ama şimdi Justin hayatını kaybettiğine göre Jen de eşyalarının gitmesini istiyor.' İçeriden şüpheli olan kişi şu sonuca varıyor: “Ev için bir terapist bulmak tamamen geçmişi mevcut yaşam durumundan kurtarmakla ilgiliydi. Jen bu fikri beğendi ve sanki yine kendine ait bir yeri olduğunu hissediyor. '

İngiliz gazetesi tarafından alınan tabloid hikayesi, Kere , herhangi bir doğruluk kontrolü olmaksızın, tanımlanamayan bir 'kaynaktan' alınan bilgilere dayanır. Tersine, Dedikoducu Polis kayıtta Aniston’ın kendi sözcüsü tarafından bunun 'sahte' olduğu söylendi. Derginin takip edilemeyen habercisinin iddia ettiğine rağmen, oyuncu adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, evini Theroux'nun varlığından kurtarmak için kimseyi işe almadığını söylüyor.

Bu anlatının nasıl özellikle orijinal olmadığını belirtmekte fayda var. Geçen yıl, RadarOnline haksız yere Aniston, Theroux'nun tüm eşyalarını çöpe atıyordu. 'boşanma tasfiyesi' nin bir parçası olarak. Bu hikaye aynı zamanda anonim bir 'içeriden' gelen iddialara da dayanıyordu, ancak aktrisin Dedikoducu Polis o zaman 'tamamen saçmalık' idi. Kısa bir süre sonra, Sıcaklık yanlış bildirildi Aniston, Bel Air'i evini satıyor ve taşınıyordu. California, Ojai'ye, 'görüşmediği kocasının anısına musallat olduğu' için. Zamanın gösterdiği gibi, oyuncu hala bir zamanlar Theroux ile paylaştığı evde yaşıyor.

Oyuna geç kalmanın yanı sıra, bu aynı zamanda ilk sefer değil Zarafet aktrisin ayrılma sonrası hayatını denetlemesi için bir profesyonel tutmasıyla ilgili bir hikaye uydurdu. Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Aniston flört koçu kullanıyordu. yeni bir erkek arkadaş bulmak için. Aktrisin 'iç terapistini' içeren bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.