Bir tabloid iddiaları Jennifer aniston 'İlerleyemiyorum' Justin Theroux ve ayrılmalarından bu yana yeni bir aşk bulamamasının nedeni de budur. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Jen Stuck On Justin' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor TAMAM MI! Ekteki makale, bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Birkaç erkekle dışarı çıktı, ancak hiçbir şey onun için tıklanmadı ve hiçbir şeye koşmak istemiyor.' Derginin ana nedenini söylemeye devam ediyor Arkadaşlar yıldız aşkı bulamadığı için hala eski kocasına 'umutsuzca takılıp kalması'.Warum ist Bob Ross gestorben?

Aniston ve Theroux hala harika arkadaşlar ve geçen ay Los Angeles'taki yıllık Friendsgiving kutlamalarına bile katıldı. Ancak içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, oyuncunun partide kendisiyle 'süper flört ettiğini' ve 'kıyafetlerini ve saçını' iltifat ettiğini iddia ediyor.

Oradan, bilinmeyen bahşişçi, Aniston'ın arkadaşlarının Theroux ile olan arkadaşlığının 'iyiden çok zarar veriyor olabileceğinden' endişelendiğini söylüyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: 'Bu onun diğer erkeklerle görüşmesine engel oluyor. Yardımcı olmayan şey, Justin'in takılırken gerçekten havucu sallamasıdır, bu da Jen'in yoluna devam edememesinin nedeni bu olabilir. Jen'in Justin'le yeniden bir araya gelmeyi sevecek büyük bir kısmı var. Ama burada arkadaşlar onun bütün yumurtalarını tek bir sepete koyduğundan endişeleniyor ve sonunda yine hayal kırıklığına uğrayacak. '

Tabloid'in sahte raporu, Theroux'nun, aralarında Courteney Cox, Jimmy Kimmel ve Jason Bateman'ın da bulunduğu pek çok ünlü arkadaşının katıldığı Friendsgiving yemeğine Aniston'a katılması nedeniyle yazıldı. Eski eşler çok iyi şartlarda kalırlar, ancak aralarında romantik bir gerilim yoktur. Aniston kendisi dedi Howard Stern Gösterisi Ekim ayında çıkmadığını ve işle 'çok, çok meşgul' olduğunu söyledi. Oyuncu kariyerine odaklanmış, flört dünyasına geri dönmekle ilgilenmemesinin birincil nedeni budur. Bunun Theroux'a 'takılıp kalmasıyla' hiçbir ilgisi yok.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağa ulaştı ve derginin haberinin saçma olduğunu doğruladı. Geçen yıl, TAMAM MI! aktrisin eski sevgilisiyle olan ilişkisinin çok farklı bir resmini çizdi. Dergi hakkında bir hikaye uydurdu Aniston, bir restoranda Theroux ile karşılaştıktan sonra gözyaşlarına boğuldu . O makale dedi ki Sabah Gösterisi star, eski sevgilisinin sadece görüntüsüyle 'çok üzüldü'. Bu öncül de doğru değildi, ama aynı zamanda bu sonuncusuyla tamamen çelişiyor.

Eski sevgililer 2018'in başlarında ayrıldıktan kısa bir süre sonra, TAMAM MI! yanlış iddia edildi Aniston, Brad Pitt için Theroux'u terk etmişti. . Bu hikaye açıkça saçmaydı. Magazin gazetesi, eski çiftin dağılmasının ardından neler olduğuna veya bugün nerede durduğuna dair sıfır içgörüye sahip.

sind Chip und Joanna schwanger

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.