Bu haftanın magazin iddialarından biri Jennifer aniston 'Kaçamıyorum' Justin Theroux çünkü ikisi de 2015 balayı sırasında meydana gelen ölüme bağlı. Rapor birkaç düzeyde yanlış. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Ağustos 2015'te eşler, Bora Bora'daki balaylarını kutlamak için birkaç arkadaşını ve aile üyesini davet etti. Konuklardan biri, 28 yaşındaki kişisel asistanı Carmel Musgrove'un gezi sırasında bir lagünde trajik bir şekilde boğulan film yapımcısı Joel Silver'dı. Rahmetli kadının ailesi Silver'a karşı haksız ölüm davası açtı ve dava halen devam ediyor.Was ist mit Priyanka Chopra passiert?

Göre KB Aniston, davanın henüz çözülmemiş olmasına üzülüyor çünkü onun Theroux'a 'onu bağlayan' son şey olduğunu düşünüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Jen umutsuzca bu trajik durumun bir an önce çözülmesini istiyor ... Bu dava ne kadar uzun sürerse, her şeyin balayında olduğu göz önüne alındığında, Justin ile başarısız ilişkisini o kadar uzun süre hatırlattı.'

Çıkışın sözde kaynağı, Aniston ve Theroux'un tanık olarak çağrılırlarsa 'rahatsız edici bir buluşmaya' doğru gidebileceklerini söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'İfadeyle yüzleşmek zorunda kalabilirler, bu da havasız bir avukatın ofisinde sıkışıp kalacakları anlamına gelir,' diye ekliyor şüpheli habercisi. Ama bu ikisinin de istediği son şey.

Gazetenin önermesiyle ilgili temel sorun, Aniston ve Theroux'nun Bora Bora'yı Musgrove’un ölümünden birkaç gün önce terk etmiş olmalarıdır. Ayrı düşen eşler, trajedi meydana geldiğinde adada olmadıkları için 'tanık' değildirler. Herhangi bir nedenle davada tanıklık etmek zorunda kalırlarsa, ikisinin bunu yapmak için 'yeniden bir araya gelmesi' olası değildir. Bir avukat muhtemelen hikayelerinin her birini ayrı ayrı dinlemek isteyecektir.

Warum ist Sharon Osbourne nicht im Gespräch

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Aniston'ın temsilcisini kontrol etti ve kayıtta bize derginin hikayesinin doğru olmadığını söyledi. Aktrisin sözcüsü ayrıca, haksız ölüm davasının aktris ve görüşmediği kocasıyla 'hiçbir ilgisi olmadığını' belirtiyor. Dergi, Aniston ve Theroux'nun boşanmasıyla ilgili sahte bir hikaye yaratmak için sadece bir trajediyi kullanıyor.

İşin garibi, bu ilk değil KB oyuncuyu onunla hiçbir ilgisi olmayan yasal bir savaşa dahil etti. Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Aniston, Brad Pitt ile mahkemeye gidiyordu. çocuklarının velayetini geri kazanmasına yardım etmek için. Bu son makale de benzer şekilde üretilmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.