Yaptı Jennifer aniston ve Brad Pitt İtalya'da kaldıkları bir 'babymoon' a gitmek George Clooney Evi mi? Yeni magazin dergilerinden birinin saçma önermesi bu. Dedikoducu Polis her yönünü düzeltebilir.

Geçen hafta Pitt, aile yükümlülükleri nedeniyle BAFTA'ları atlamak zorunda kaldı. KB bu yükümlülüklerin ne gerektirdiğini biliyormuş gibi yapıyor. Çıkışa göre, Aniston çocuğuna hamile ve BAFTA'lardan önce şiddetli sabah bulantısıyla mücadele ediyordu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Londra'ya giden özel bir jete atlamadan hemen önce sabah bulantısı onun içini boşaltmaya başladı' dedi. Böylece Brad onu terk etmeye dayanamadı.Bu sonraki bölüm çok az mantıklı. Sözde kaynak, Pitt'in Clooney'nin Como Gölü villasında hamileliğini kutlamak için 'Jen'i İtalya'ya götürdüğünü' söylüyor. Gecikmek. İlk olarak, Pitt'in BAFTA'ları kaçırdığına çünkü aşırı sabah rahatsızlığı olan Aniston'la evde kalmak zorunda kaldığına inandık. Daha sonra, Pitt'in Aniston'ı birlikte tatile çıktıkları İtalya'ya uzun bir uçağa götürdüğü söylendi. Tabloid, yanlış anlatımını tutarlı tutamaz.

'George o kadar mutlu ki Jen ve Brad tekrar bir araya geldi ve mutlu bir şekilde evini teklif etti,' diye ekliyor şüpheli bahşişçi. 'Jen'e hastalığına yardım etmek için bölgenin en iyi doktorunu bile hazırladı ve ona her türlü doğal çare ve mide yatıştırıcı içecekle tedavi etti.'

Görünüşte sahte olan kaynak, Pitt'in Aniston'ı yürüyüşlere çıkardığını, Como Gölü çevresinde bir yat kiraladığını, bir adada özel akşam yemekleri ve bir parkta piknik yaptığını söylüyor. Bu, 'spa günlerine' ve sabah egzersizlerine ek olarak yapıldı. O sabah bulantısı için çok fazla.

'Jen bir tanrıça gibi hissediyor ve arkadaşlarına onu Angelina [Jolie] için terk etmekten daha fazlasını yaptığını söyledi,' diye ekliyor içeriden şüpheli. Brad bunu yapmaktan çok mutlu. Birlikte bu değerli zamanın her saniyesinin tadını çıkarmak istiyor ve ödülünü kaçırmış olması umurunda bile değil. Hayatının geri kalanında Jen ve küçüklerinin önce geleceğine söz verdi. '

Derhal not edilmelidir, Como Gölü paparazzilerle kaynıyor. Ne zaman Aniston, Adam Sandler ile Clooney’in evini ziyaret etti 2018'de hepsi hemen fotoğraflandı. Pitt ve Aniston'ın İtalya'da birkaç gününü fotoğraflanmadan halka açık yürüyüşlere ve yat turlarına katılarak geçirmeleri imkansız. Tabloid’in düzmece hikayesinde hiçbir mantık yok.

Her iki yıldızın ayrı sözcüsü güvence verdi Dedikoducu Polis tekrar bir araya gelemeyecekleri sayısız zaman. Gibi saygın satış noktaları İnsanlar dergi de bildirdi ki Pitt ve Aniston tekrar çıkmıyor . Eski eşler dostane şartlarda, ama hepsi bu. The Arkadaşlar star eski kocasının çocuğuna hamile değil ve İtalya'da 'babayını' da yoktu.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB birkaç hafta önce haksız yere iddia ettiği için Pitt ve Aniston Meksika'da evlenmişlerdi . Bu son makale o hayali düğüne bile atıfta bulunmuyor. Bundan kısa bir süre sonra dergi dedi ki Jolie, Aniston'ı aradı ve Pitt'in onu aldattığını söyledi . Sadece magazin dergisinden gelen kesintisiz kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.