Jennifer aniston ve Brad Pitt engellemeye çalışmıyorlar Justin Theroux sahte bir tabloid raporuna rağmen her şeyi anlatan bir kitap yazmaktan. Hikaye her düzeyde yanlıştır. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Rush Limbaughs Frau Kathryn Rogers

Göre Yeni fikir Theroux, Aniston'ın sözde Pitt'le tekrar bir araya gelmesinden dolayı üzgündür, bu yüzden aktrisle evliliği hakkında konuşmaya hazırdır. İddia edilen bir kaynak çıkışına 'Brad'le geri dönmesi onu oldukça derinden yaraladı ve egosunu gerçekten zedeledi' dedi. Justin, evliliklerinin çoğunu eski sevgilisinin bu yedek versiyonu gibi hissederek geçirdi, ama ona defalarca bunun böyle olmadığını garanti etti. Şimdi haklı olduğu ortaya çıktı ve bu onu incitiyor. 'Sözde kaynak, Theroux'nun 'Jen'e seslenmek' ve 'onun kaybedecek hiçbir şeyi olmadığı' için 'olumsuz' ayrıntıları ifşa etmek niyetinde olduğunu söylemeye devam ediyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Onu görmezden gelmesinin yanı sıra, her şeyin bir iş tarafı da var ve Jen ile olan ilişkisine bolca enerji katmazsa çok sayıda alıcı olmayacağını anlıyor.'

Theroux, Aniston'la kendi evliliğine pislik dökmenin yanı sıra, Pitt ile evliliğiyle ilgili sırları da biliyor ve bu zemini de örtmeyi planlıyor. 'Bu, hem Jen'e hem de Brad'e geri döndü ve ikisi de çıldırıyor ve Justin'i izinde durdurmaya çalışıyor,' diye ekliyor görünüşte var olmayan içeriden. 'Yardım edebileceklerse çirkin bir savaşa başvurmak istemiyorlar, bu yüzden Brad bu kadar kafa yordu ve Justin'e Jen veya kendisi hakkında pasajlar eklemeyi ertelemesi için yalvarıyor.'

Hikaye ilerledikçe, Pitt Theroux'u aradı ve ona her şeyi anlatmak için planlarını söyledi - 'bu kadar alçaltmak ve Jen ve Jen'in anlatılmasını istemedikleri sırları ortaya çıkarmak için incitici ve tamamen gereksiz.' Artıklar ancak star, 'bu kitabı istediği şekilde yazma hakkı' olduğunu savunuyor.

Magazin dergisinin düzmece hikayesi, Pitt ve Aniston'ın bir romantizmi yeniden alevlendirdiği fikrine dayanıyor, ki durum böyle değil. Her iki yıldızın ayrı sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis bir araya gelmedikleri sayısız kez. Saygın gibi çıkışlar İnsanlar dergi bunu onayladı yanı sıra. Theroux'un her şeyi anlatan bir intikam yazmak için bir nedeni yok. Yine de, oyuncunun kampındaki bir kişiyle görüştük ve derginin makalesinin tamamen kurgu olduğunu doğruladık. Eserlerde kitap yok.

Ayrıca not edilmelidir, Aniston ve Theroux arası çok iyi . Oyuncu, Kasım ayında eski karısının Friendsgiving yemeğine katıldı. Sadece iki hafta önce Theroux, Aniston'a Instagram'da mutlu yıllar diledi . Oyuncu, Aniston'ın muzaffer bir şekilde yumruklarını sıkıp bağırdığı siyah beyaz bir fotoğrafını paylaştı. Resme '… 2020'yi ve bir yıl daha - Mutlu yıllar B.' gibi altyazı koydu. Her şeyi anlatmanın aksine, Theroux eski sevgilisine tatlı Instagram mesajları yazıyor.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir haksız yere iddia etmek için Pitt ve Aniston, Fransız malikanesinde evleniyorlardı. Angelina Jolie'nin sahibi. Bu olmadı. Bir hafta önce, çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Pitt ve Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir bebek evlat ediniyorlardı. . Yapmadılar. Bu son parçada bu sahte hikayelerin hiçbirinden bahsedilmiyor.

war Jake von der staatlichen Farm früher weiß

Kaynaklar

 • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü.

 • Matthew Hiltzik, Brad Pitt'in Sözcüsü.

 • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  Faith Hill und Tim Mcgraw
 • Pasquini, Maria. 'Jennifer Aniston, Ex Justin Theroux, Courteney Cox ve Daha Fazlasıyla Destansı Dostlukları Kutladı.' People, 29 Kasım 2019.

 • Boucher, Ashley. 'Justin Theroux, Eski Karısı Jennifer Aniston'a Mutlu Yıllar Diler ve Muzaffer Bir Şekilde' 2020'yi Kapıyor 'Dedi.' İnsanlar, 11 Şubat 2020.

  Jason Momoa und Chris Hemsworth
 • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransız Malikanesinde Evleniyor Angelina Jolie ile Nerede Evleniyor?' Dedikoducu Polis, 20 Ocak 2020.

 • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston Meksika Yetimhanesinden Bebek Evlat Ediniyor mu?' Dedikoducu Polis, 13 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.