Jennifer aniston ve Brad Pitt ’In iddia edilen uzlaşması, uzun bir süredir sürekli bir olay örgüsü oldu. Geçen yıl bir tabloid, eski eşlerin gizli bir gezi için Meksika'daki Cabo San Lucas'a kaçtığını iddia etti. Dedikoducu Polis anlatıyı çıktığında düzeltti. Hikayeye bir göz atalım.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in Romantik Meksika Tatili

Geçen yaz, Star iddia etti Jennifer Aniston, Brad Pitt'i Cabo'ya götürdü romantizmini 'canlandıran' üç gece ve iki gün boyunca. Sözde içeriden biri gazeteye gizlice girdi, “Aniston özel bir şef tuttu, çiftlere masaj programladı ve tenha bir şelaleye özel bir yürüyüş yaptı. Her şey tekrardan 1999 gibiydi - evlenmelerinden hemen önce, o ve Brad çok aşıkken ve birlikte bir hayat planlarken. 'İsimsiz kaynak, yolculuk fikrinin rastgele bir gece, Aniston'ın Pitt'e 'gidip Cabo'ya gidelim!' ve Brad, 'Tıpkı eski günlerdeki gibi, hadi yapalım' diye yanıtladı.

İkisi de gerçeklikten tam bir kaçış istiyordu. Terfi etmekten zaman aldı Bir Zamanlar Hollywood'da Justin Theroux ile devam eden boşanma görüşmelerine çok ihtiyaç duyulan bir ara verdi ”diye ekledi şüpheli kaynak.

Jennifer ve Brad Yeniden Bir Araya Geldi mi? Bu hiç olmadı

Görünüşe göre Aniston ve Pitt, Cabo'ya gideceklerini kimseye söylememişlerdi, ancak “bir kısmı, gezileriyle ilgili sözlerin, özellikle de haberden ötürü öfkelenecek olan romantik kaçışları. ' İsimsiz kaynak devam etti Pitt ve Aniston yeniden evlenmek ya da nişanlanmak için acele etmiyorlar, ancak 'yaptıkları her şeye tam anlamıyla bağlılık yolunda bebek adımları' atıyorlardı.

Aniston ve Pitt'in bu sözde yolculuktan kimseye bahsetmemiş olması ama içeriden birinin bu buluşma hakkındaki tüm ayrıntıları bilmesi garip değil mi? Artı, magazin dergileri kaç kez Aniston ve Pitt'in romantik bir maceraya atıldığını iddia etti ama bunun doğru olmadığı ortaya çıktı? Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis o sırada, makalenin yanlış olduğunu doğrulayan her iki gösteri için ayrı temsilcilerle konuşmuştu. Bir yıl sonra, Pitt ve Aniston'ın yeniden bir araya geldiği fikri hala yanlıştır.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt Hakkında Daha Fazla Yanlış Hikaye

Üstelik dergi, tutukladığımız eski eşler hakkında başka yanlış anlatılar da yaratmıştı. Bu yılın başlarında, Star korunmuş Brad Pitt ve Jennifer Aniston bir kız çocuğu evlat ediniyorlardı birlikte. Makale, çiftin romantizmini yeniden alevlendirdiğini ve birlikte bir bebek büyütmeye istekli olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis ancak ikisi bir araya gelmediği için raporu reddetti.

Prinz William und Kate scheiden sich wahr oder falsch

Yine de, tabloid taktik değiştirdi ve birkaç ay önce şunu iddia etti: Aniston, Pitt'i evinden attı . İçeriden birinin, ikisinin birbirleriyle önemli miktarda zaman geçirdikten sonra Aniston'ın Pitt'i terk ettiğini iddia ettiği iddia edildi. Öyleyse önce ikisi mutlu ve bir bebek evlat edinmek üzereler, ama aylar sonra Aniston Pitt'ten ayrıldı? Ve çıkış, Aniston'ın Pitt'e botu vermesinden bahsederken ikisinin birlikte büyütmek istediği kız hakkında hiçbir şey söylemedi. Dedikoducu Polis güvenilmez parçayı çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.