Jennifer aniston ve Brad Pitt yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen nişanlı değiller. Dedikoducu Polis gerçek olmayan raporu çürütebilir. TAMAM MI! okuyucuları eski fotoğraflarla kandırmaya çalışıyor.

Yeni sayının kapağında Aniston ve Pitt'in birlikte fotoşoplanmış ayrı görüntüleri yer alıyor. Aktris büyük bir nişan yüzüğü sergiliyor gibi görünüyor ve teaser 'Brad Üzerine Bir Yüzük Takıyor!' Ama bu yüzüğün oyuncuyla hiçbir ilgisi yok. The Aniston'ın fotoğrafı 2015'te çekildi Santa Barbara Uluslararası Film Festivali'nde. Önemsiz şey, o gece yanında olan Theroux'dan aldığı nişan yüzüğü. Çıkış, okuyucuları bunun Pitt'ten yeni bir yüzük olduğuna inanmaya sevk ediyor.Yayın, sayının içinde farklı bir halka sergiliyor. Ama bu maytapın Pitt ile de ilgisi yok. Geçen ay geniş çapta bildirildiği üzere, Aniston bir alyans takıyordu son filmi için. O Netflix’teki yıldızlar Cinayet Gizemi Haziran ayında açıklandığı gibi, karakterinin evli olduğu. Bir dizi dedikodu kuruluşu, Temmuz ayında bu paparazzilerin resimlerini yanlış iddialarda bulunmak için utanç verici bir şekilde kullandı. Aniston, Pitt'ten bir nişan yüzüğü takıyordu . Bu tam bir kurguydu ve öyle olmaya da devam ediyor.

wer hat sienna miller datiert

Ama şimdi TAMAM MI! aynı numarayı yapmaya çalışıyor. Gazete, Aniston ve Pitt'in 'sonsuza kadar bir süre önce vermeye hazır olduklarını - ve kanıtı sol elindeki dev halkada' olduğunu iddia ediyor. Elbette, yukarıda ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, dergide yer alan bu yüzükler Pitt'in nişanlanmasının 'kanıtı' değildir. Yine de, sözde 'içeriden' biri, 'Sonunda her zaman birlikte olmaları gerektiğini anladılar ve sessizce arkadaşlarına yeniden evlenmeyi planladıklarını söylüyorlar.' Çıkış, orijinal evlilik yıl dönümlerinin geçen ay geçtiğini belirterek, 'Arkadaşlar, Brad’in teklifinin zamanlamasının tesadüf olmadığını düşünüyor.'

İddiaya göre Pitt, 'bu yazın başlarında İtalya'nın Sardinya kentindeki ortak dostu George Clooney'nin şatosunda soruyu gündeme getirdi.' Piyasanın izlenemeyen kaynağını savunuyor: 'George ve Amal ile eğlenceli bir hafta sonu için geldiler ve bir gece yemekten sonra Brad, Jen'i kendi tasarladığı bir nişan yüzüğüyle şaşırttı.' Özellikle, bu sözde teklif için belirli bir tarih verilmemiştir ve Clooney'yi ziyaret ettikleri zaman sözde de söylenmemiştir.

Dahası, Clooney'nin ünlü mülkü Sardinya'da yer almamaktadır. Clooney'nin İtalyan villası Como Gölü'ndedir , ülkenin tamamen farklı bir yerinde saatler uzakta. Bunlara ek olarak, Aniston geçen hafta sonunu Clooney’in evinde geçirdi. , onunla katıldı Cinayet Gizemi başrol oyuncusu Adam Sandler. Resimlerin gösterdiği gibi, Pitt ziyaretin bir parçası değildi.

Yayının olgusal olarak kusurlu anlatımı, Aniston ve Clooneys ile bu sözde hafta sonu randevusu sırasında 'Brad'in önerdiği tek şeyin evlilik olmadığı' iddiasıyla devam ediyor. Takip edilemeyen 'içeriden', 'Jen'e onunla bir bebek sahibi olmak istediğini söyledi' diyor. Magazin dergisinin okuyuculara söylemediği şey, daha önce Mayıs ayı sonlarında Aniston, Pitt ile bir bebeği doğuruyordu sadece Aniston hamilelik söylentilerini vur Haziran başında, böylece kendi hikayesini çürüttü.

Sonuç: TAMAM MI! Aniston ve Pitt'in nişan yüzüğü taktığı için nişanlandığını iddia ediyor. Ancak derginin kapağında yer alan fotoğraf, Justin Theroux ile nişanlandığı 2015 yılına ait. Sayının içindeki fotoğraf, film için bir pervane yüzüğü taktığı Temmuz ayına ait. Cinayet Gizemi . Her iki yüzüğün de Pitt ile bir ilgisi yok.

Çıkış ayrıca, sözde teklifin Aniston ve Pitt'in Clooney'nin 'Sardunya'daki şatosunu' ziyaret ederken gerçekleştiğini iddia ediyor. Clooney'nin ünlü İtalyan evi aslında Como Gölü'ndedir ve Aniston kısa süre önce mesken ziyareti yaparken Pitt onunla değildi. Son olarak, bu hikaye, eski eşlerin tekrar bir araya geldiği yanlış fikrine dayanıyor. Onlar değil. Aslında, bu kapak hikayesi o kadar düzmece ki, onun adına konuşma yetkisi olan Pitt'in bir temsilcisi, Dedikoducu Polis , 'Hiç bir kelime yok.' Aniston'ın sözcüsü ayrıca bize tartışmaların açık bir şekilde 'doğru olmadığını' söyledi.

Gerçekleri Paylaşın OK! Dergi


Brad Pitt ve Jennifer Aniston yeniden nişanlandı. 9 Ağustos 2018 Perşembe Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/5329a865-e55a-45ea-8376-4c0ae3180de4

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.