Dünya aklını kaybederdi eğer Brad Pitt aslında aşıktı Jennifer aniston tekrar. Geçen yıl bir tabloid bunun doğru olduğunu iddia etti ama Dedikoducu Polis aksini kanıtladı. Bugün, rapora ve ünlü eski sevgililerin şu anda nerede durduğuna bir göz atıyoruz.

Brad Pitt’in Yeniden Aşık Olması mı?

Brad Pitt, 2020'de SAG Ödülleri sırasında eski karısının kabul konuşmasını yaparken görülmesinden sonra, Temasta aktöre hak iddia etti Jennifer Aniston'ı geri istedi . Bir tanık, Pitt'in 'çok gururlu göründüğünü ve hatta duygusallaştığını' iddia etti. Dedikoducu Polis Pitt'in eski karısıyla gurur duyduğunu ancak aktörün 'duygusallaştığı' fikrinin biraz abartılı olduğunu belirtti.Her şey bir öpücükle başladı

Pitt ve Aniston da kırmızı halıda kısa bir an paylaştı, ancak başka bir tanık çıkışa şöyle dedi: 'Her şey çok hızlı oldu ama aynı zamanda yavaş hareket ediyormuş gibi hissetti.' Bir kucaklama ve öpücük ile tatlı bir an yaşadılar ve birbirlerine fısıldıyorlardı. Işınlıyorlardı, ”diye ekledi muhbir. Yine, bu biraz abartılıydı, özellikle kısa etkileşim dünyanın görmesi için yakalandığı için. Evet, eski eşler Ödül törenine girerken kısa bir süre birbirleriyle nişanlandılar ancak herhangi bir öpücük veya fısıltı paylaşmadılar.

Brad Jennifer'ın Tekrar Uzaklaşmasına İzin Vermiyor muydu?

Ancak içeriden biri, oyuncunun eski karısına yeniden aşık olduğunu ve 'onu sadece onunla birlikte izlemekten açıkça anlaşıldığını' iddia etti. Bunu herkesin içinde saklamaya bile çalışmıyordu. Denesen bile yüzündeki o gülümsemeyi silemezdin ve Jen'in gerçekten bu kadar mutlu göründüğünü hiç görmemiştim. Kaynak, onlara aşk için ikinci bir şans verildi ve onun parmaklarının arasından kayıp gitmesine izin vermeyecekler 'dedi.

Tabloidleri Hayal Etmeye Devam Edin, Bu Ünlü Exes Hiçbir Şeyi Yeniden Canlandırmıyor

Dedikoducu Polis kötü haberlerin taşıyıcısı olmaktan hoşlanmıyor, ancak bu çok kez duyduğumuz çok eski bir hikaye. Jennifer Aniston ve Brad Pitt tekrar bir araya gelmeyecekler , geçmişte defalarca açıkladığımız gibi. Raporu, Pitt’in kampında bize anlatının 'açıkça yanlış' olduğunu söyleyen ve açıklığa kavuşturan güvenilir bir kişi tarafından yayınladık, 'SAG Ödüllerinde birbirleriyle karşılaştılar ve karşılıklı tebrik konuşmaları yaptılar. Onlar sadece arkadaş. Daha fazlası değil. ' Pitt ve Aniston'ın iyi bir arkadaşlıkları olmasına ve birlikte takılırken görülmelerine rağmen, ilişkilerinin sonuna kadar gidecek.

Bu aynı zamanda düzeltdiğimiz ilk rapor değil Temasta . Altı ay önce dergi, Brad Pitt'in Alia Shawkat ile evlenmeyi planladı . İki yıl önce, yayın Pitt'in Jennifer Aniston ile bebek sahibi olmak . Açıkçası, çıkış noktası anlatılarıyla her yerde ve güvenilemez.

ist Faith Hill eine Scheidung bekommen

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolar' Boşanmasının Gerçekleşmesi

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.