Jennifer aniston ve Brad Pitt saçma bir tabloid raporuna rağmen, bu ayın başlarında 50. doğum günü partisinde evlenmedi. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurulmuş olduğundan eminiz.

Wie lange ist Ynw Melly schon im Gefängnis?

Göre Yeni fikir , Aniston’un Hollywood’daki Sunset Tower Hotel’deki 50. doğum günü partisi, kendisi ve Pitt için gizli bir düğün töreni oldu. Güvenilmez çıkış, eski eşlerin kutlamanın ortasında düğümü bağlayarak 'şok geçirdiğini' iddia ediyor. Dergi ayrıca, çiftin planları sızdırılmadan asla bir düğün organize edemeyeceklerini bildiklerini, bu nedenle Aniston’un doğum gününü “yeniden taahhütlerinin yayın beyanı için” kullanmaya karar verdiklerini iddia ediyor.İçeriden olduğu iddia edilen bir kişi gazeteye şöyle diyor: “İki olayı birbirine bağlamaya karar verdiler çünkü önceden yayınlanmasını istemiyorlardı. Konuklarına Jen’in doğum gününü kutladıklarını söylemek mükemmel bir parlamaydı ve bir kutlama büyük duyuruyu yapana kadar partinin ortasına kadar kimse bir şeyden şüphelenmedi. '

Sözde kaynak, Aniston'ın en yakın arkadaşlarından birkaçına daha önce sürpriz düğünden bahsettiğini, 'ama diğer herkes karanlıktaydı' diye ekleyerek, 'Orada neden bu kadar çok A-lister olduğunu açıklıyor.' Aslında, Aniston 50 yaşına giriyor ve çok sayıda ünlü arkadaşı orada neden bu kadar çok A-lister olduğunu açıklıyor. Görünüşte sahte olan ihbarcı, Pitt ve Aniston yeminlerini değiştirdiklerinde partideki herkesin 'ağladığı' sonucuna varır.

Bu düzmece hikayede pek çok sorun var, birincisi elbette Pitt’in teknik olarak hala Angelina Jolie ile evli olması. Bu arada, birçok güvenilir kuruluş, doğum günü partisinde Pitt ile Aniston arasında gerçekte ne olduğunu çoktan bildirdi ve bu kesinlikle bir evlilik değildi.

İnsanlar örneğin dergi, Aniston, Pitt'e 'gerçekten özel bir ilgi göstermedi' . Çıkış, eski sevgililerin biraz sohbet ettiğini bildirdi, 'ama Jen diğer tüm misafirlerinin harika vakit geçirmesini sağlamakla meşguldü.' 'Entertainment Tonight' da benzer şekilde bildirildi Pitt ve Aniston 'fazla etkileşime girmedi' doğum günü partisinde, ama o onu desteklemek için geldi ve olay bitmeden ayrıldı. Ve E! Haber nasıl olduğunu açıkladı Pitt ve Aniston dost kaldılar , bu yüzden dönüm noktası doğum gününe geldiği için mutluydu, ama 'kesinlikle çıkmıyorlar ya da o yolda değiller.'

Bunlara ek olarak, Yeni fikir 'Nin gülünç raporu, anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize hikayenin 'uydurma' olduğunu söyleyen Aniston'ın temsilcisine ulaştı. Oyuncu, 50. doğum günü partisinde eski kocasıyla tekrar evlenmedi. Hikaye, o dergideki bir dizi yanlışlığın en sonuncusudur.

Original neue Kinder auf dem Block

Sadece birkaç hafta önce, tabloid ısrar etti Pitt, Aniston'ı Charlize Theron için 'terk etmişti' . Bu çelişkili hikayenin her yönü de yanlıştı. Ve 10 ay önce, aynı çıkış sürdürüldü Pitt ve Aniston Missouri'de evleniyorlardı. . Yayının makaleleri sadece uydurma değil, aynı zamanda tutarsızdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.