Ünlü bir çiftin en çok görünüşünü bir tabloid kapağında sıralayacak olsaydınız, büyük olasılıkla Jennifer aniston ve Brad Pitt . Eski eşler, ayrıldıktan 15 yıldan fazla bir süre sonra, hala bir sürü magazin haberine ve spekülasyona maruz kalıyorlar. Bu haftaki kapak hikayesinde bir tabloid, ikisinin tekrar bir araya geldiğini söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Fast Times At Ridgemont High tablosunun ekran görüntüsü Zoom

(Youtube)Hat Miley Cyrus das Land verlassen?

'Hızlı Zamanlar' Buluşması Yenilenmiş Duygulara Yol Açıyor

Göre Temasta Pitt, yaklaşık bir yıldır görüştüğü model Nicole Poturalski ile 'işleri aniden sona erdirdi'. Pitt artık 'birlikte olmak istediğini fark etti onun tek gerçek aşkı , 'Aniston. Yeniden birleşme, her ikisinin de katılımıyla teşvik edildi. Yakınlaştırma tablosu okundu nın-nin Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar . “Okumak, Brad'i ikisinin tekrar bir araya gelmesi gerektiğine ikna etti”. İçeriden biri, magazin gazetesine 'aynı odada olmasalar da, kimyaları ve birbirleriyle olan doğal akışları çok açıktı' dedi.

Masadan okunan bir sahne, karakter olarak Aniston'ın Pitt'i öpmek istediğini söylediğini gördü. Magazin dergisi bir vücut dili uzmanıyla konuşuyor ve Pitt'in o anda dudaklarını yalamasının 'ya gerçekten repliklerini yaşayan ya da Jen ile olan deneyimini hatırlayan bir birey' olduğu anlamına geldiğini söylüyor. Okunan tablo Pitt'in Poturalski'den hemen ayrılmasına neden oldu. Daha sonra 'Jen’e gitti ve kalbini boşalttı.' Şimdi ikisi Big Sur'da romantik bir hafta sonu geçiriyor.

Kaçış Yok Ve Poturalski Terk Edilmedi

Jennifer Aniston'ın sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis kayda göre bu hikayenin 'tamamen uydurma' olduğu. Birkaç gün öncesine ait bir raporda, İnsanlar söz konusu tabloidden çok daha saygın bir kaynak olan Nicole Poturalski 'Pitt’in yeni aşkı' terk edildiği doğru değil ya. Bu hikaye ne kadar heyecan verici olsa da hiçbiri doğru değil.

Hızlı Zaman tablosunda sırıtarak Brad Pitt okudu.

(Youtube)

sind gwen und blake haben ein baby

Dudaklarını Yalamak Anılar Demektir?

Bu magazin dergisinin toplayabileceği tek kanıt, bazı şüpheli isimsiz içeriden bir tanıklık ve vücut dili uzmanından alınan alıntıdır. Sözde uzmanın, Pitt'in dudaklarını yalamasının nedenleri olarak listelemediği şey, kuru olmaları ya da çok daha büyük olasılıkla Oscar ödüllü aktörün oyunculuk yapması olabilir. Masada okurken iki eski sevgilinin sohbetini görmek sevimli olsa da, yıldızların çarpışmasına neden olan bir buluşma değildi. romantik kaçış .

Fast Times At Ridgemont High masasında okuduğu sırada Jennifer Aniston

(Youtube)

Ryan Reynolds und Sandra Bullock Beziehung

Pitt’in İlişki Durumunda Tutarlılık Yok

Temasta Pitt'in kiminle çıktığı hakkında kapak hikayeleri yayınlamayı seviyor, ancak hikayeleri birbirleriyle uyumsuz. Pitt'in çıktığını söyledi. aynı anda dört kadın . O sözde Alia Shawkat ile nişanlı yanı sıra. Sonra söylediği diğer tüm zamanlar var Pitt, Aniston'la geri döndü.

Bu tabloid, Pitt ve Aniston'ın Altın Küre'de nişanlandı ama aynı zamanda arka bahçe düğünü onun evinde. İkisinin bir ilan etmesi gerekiyordu Noel buluşması geçen yıl. Bu tabloid, rutin olarak Aniston ve Pitt'in uzlaştığını iddia ediyor, ancak bu asla doğru değil. Pitt ve Aniston, geçmiş yıllardan daha arkadaş canlısı görünüyorlar, ancak ikisi kesinlikle herhangi bir romantik kaçamağa gitmiyorlar.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston Sözcüsü, 25 Eylül 2020.