Belki dünya asla bitmeyecek Jennifer aniston ve Brad Pitt ayrılıyor, ama bu, magazin dergilerinin ikisi hakkında sahte hikayeler uydurmalarına izin verildiği anlamına gelmiyor. Çıkma dedikodularından ikisinin birlikte yaşadığı iddia edilene kadar, Dedikoducu Polis Amerika’nın en sevdiği boşanmış çifti hakkında birkaç hikayeyi araştırdı. İşte Pitt ve Aniston hakkında derinlemesine incelediğimiz bazı raporlar.Jennifer Aniston, Brad Pitt’in Romantizmi Üzerine Kalp Kırıklığının Ortasında Kendini Açlıktan mı Çekiyor?

Kasım ayında Küre sözde Jennifer Aniston Brad Pitt’in romantizmi yüzünden kalbi kırıktı Nicole Poturalski ile. Magazin, aktrisin yıkıldığı için kendini aç bıraktığını iddia etti. Kopyalama Arkadaşlar “hüzünlü bir kemik torbası” olarak yıldızı parlayan gazete, Aniston'ın eski kocasıyla Pitt'in genç modelle “kavga ettiğini” duyana kadar ikinci bir şansı olduğuna inandığını iddia etti. İçeriden biri, 'Umutsuzca bir şekilde bir şeyleri yeniden romantik bir şekilde yürütebileceklerini umuyordu, ama şimdi bunun olmayacağını açıkça belirtti,' dedi. Kaynak, Aniston'ın zayıf göründüğünü ve kıyafetlerinin düşmekte olduğunu ekledi. Dedikoducu Polis masalı düzeltti. Pitt’in Poturalski ile kısa süreli romantizmi rapor yayınlanmadan önce bitti . Bu nedenle Aniston'ın kendini hasta edecek hiçbir şeyi yoktu. Aniston'ın eski eşiyle geri dönmek istemediği de bir gerçekti.Jennifer ve Brad’in Noel Partisi

Günler sonra National Enquirer iddia edilen Aniston ve Pitt bir Noel Partisine ev sahipliği yapmayı planladı . Açıkçası hikaye, Pitt'in de katıldığı 2019 Aniston'ın tatil partisinin bir oyunuydu. Gazete, Pitt'in Zoom aracılığıyla eski karısıyla yıllık kutlamalara ev sahipliği yapmayı kabul ettiğini iddia etti. Dergi, kararın romantik bir buluşma söylentilerini tetiklediğini ileri sürdü. İçeriden biri, 'Brad’in varlığı, ikisi devam ederken eski Angelina Jolie'ye güçlü bir açıklama yapacaktır. acı boşanma ve velayet savaşı . ' Kaynak, Aniston'ın 'arkadaşlıklarını göstermekte hiçbir sorunu olmadığını - özellikle de kocasını çalan kadını kızdırdığında' ekledi. Dedikoducu Polis Pitt'e yakın bir kaynak raporun yanlış olduğunu onayladıktan sonra hikayeyi reddetti.

Brad, Jennifer'dan ayrılmayı mı planladı?

O hikayeden bir ay sonra, Yeni fikir Brad Pitt'in Missouri'ye geri dönmek için Jennifer Aniston'dan ayrılmak . Dergi, bu sözde hareketin kanıtı olarak bir kamyona kutu taşıyan aktörün resimlerini kullanarak, Oceans Eleven yıldız Aniston'la 'yeniden başlatılan' romantizm başka bir engelle karşılaştı. Yayın daha sonra, oyuncunun Jolie ile olan mevcut velayetinin / boşanmasının da ayrılma nedeninin arkasındaki itici güç olduğunu iddia etti çünkü 'sadece bitmesini istedi' Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bozdu ve fotoğrafların Pitt'den Şükran Günü için daha az şanslı olanlara yardım ettiğini, hiçbir yere taşınmadığını açıklığa kavuşturdu.Brad Pitt’in Jennifer Aniston ve Lady Gaga ile Aşk Üçgeni

Ancak haftalar sonra, Pitt ve Aniston'ın Lady Gaga ile bir aşk üçgenine karıştığı iddia edilen aynı çıkış. Yayına göre, Pitt yaklaşan filmde pop şarkıcısı ile başrolde , HIZLI TREN Aniston'ı kötü bir duruma sokan Gaga ile flört ettiği iddia edildi. Bir kaynak, Pitt’in 'flörtünün' Brad çekmeye başladığında yaşadığı aynı davranışın korkunç anılarını geri getirdiğini iddia etti Bay ve Bayan Smith Angelina Jolie ile. ' Yine de bu, magazin dergilerinin sebepsiz yere drama yaratma girişimlerinden başka bir başarısızlıktı. Dedikoducu Polis oyuncuya yakın bir kaynak tarafından söylentinin sahte olduğu söylendi.

Kısacası, Jennifer Aniston ve Brad Pitt tekrar bir araya gelmediler ve romantizmlerine dahil olan başka kimse yok. İkili yıllar boyunca çok arkadaş canlısı kaldı, ancak eski çiftin tekrar bir araya geldiğinden şüpheliyiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine TartışıyorOrijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?

Katie Holmes’un Emilio Vitolo ile İlişki Durumu Hakkındaki Gerçek

Nicole Kidman, Steve Irwin Biopic'te Terri Irwin Olarak Başrolde mi?

Ryan Seacrest’in İlk Instagram Gönderisi Neden Hollywood’un En Beğenilen İnsanlarından Biri Olduğunu Gösteriyor