Neredeyse yirmi yıldır bölünmüş olmasına rağmen, magazin dergileri romantizm davullarını yenmeyi bırakmadı. Brad Pitt ve Jennifer aniston . Bir çıkış, ikisinin 'öpüşürken yakalandığını' bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.Yeni Fikir Kapağı başlıklı başlık

(Yeni fikir)richard gere und julia roberts beziehung

'Brad ve Jen Öpüşme Yakalandı!'

Kapak hikayesinde, Yeni fikir Aniston ve Pitt'in 'ayrılmaz' olduğunu söylüyor. İçerdekiler, ikisinin bazı projeler için yeniden bir araya geldiklerini ve 'Brad'in ... Jen'in fragmanında takılırken sık sık izlendiği için o kadar yakınlar ki' diye ispiyonluyorlar. Pitt üzerinde çalışmak HIZLI TREN Aniston üzerinde çalışırken Sabah Gösterisi ve Sony lotunda 'birbirine yakın olmaları talep edildi'.Aniston kısa süre önce Instagram'da bir karavanda, arkasında yerde yatan gizemli bir adamla birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Takipçilerinin çoğu, onun Brad olduğunu tahmin etti. nöbet tuttu oyuncunun giydiğine benzer. ' Kapak, ikilinin 'öpüşürken yakalandığını' da söylüyor.

Aniston’ın doğum günü yaklaşırken yakın bir arkadaşı, 'Brad, ilk tanıştıkları ve aşık oldukları kör randevuya selam vererek, gözü bağlı işkence görmüş bir çiftin güzel bir heykelini yarattı' diyor. Bu jest onlara 'gerçek bir kapanış ve yeni bir başlangıç' sağlayacaktır.

whoopi goldberg verlässt die aussicht

Öpüşme nerede?

Bu, neredeyse her düzeyde sahte olan son derece yanıltıcı bir hikaye. Birincisi, hikayenin kendisinin öpüştüğü iddia edilen ikisi hakkında hiçbir bilgisi yok. Kapak, Pitt'in bir esmerle öpüştüğü bir fotoğrafı gösteriyor, ancak hikayenin kendisi, 2010'daki fotoğrafın Pitt'in Angelina Jolie'yi öpmesine ait olduğunu açıklıyor. Bu bir küstah yem ve anahtar onlar için zaten kötü şöhretli bir tabloidden.Hızlıca gözden geçirelim: Gazete gazetesi, Pitt ve Aniston'ın 'öpüşürken yakalandığını' söyledi, ardından 2010'da Pitt'in Jolie'yi öpüştüğünü gösteren bir fotoğraf bastırdı. Tüm bunlar, okuyucuları yanıltmak ve onları aldatarak kuşkusuz sahte bir hikaye satın almaya çalışmak için yapıldı. Sayılamayacak kadar çok kez söylediğimiz gibi, Pitt ve Aniston çıkmıyor.

Adamın Nesi Var?

Yapabilirsin kendin için yargılamak Aniston’ın Instagram hikayesindeki adamın aslında eski kocası olduğunu düşünüyorsanız, ancak Dedikoducu Polis magazin dergisinin ulaştığını düşünüyor. Bunun tek kanıtı, hem Pitt hem de Aniston'ın aynı anda farklı projeler üzerinde çalışıyor olmaları - peki, onlar profesyonel oyuncular - ve Pitt'in de benzer türde bir saate sahip olmasıdır. Özellikle setteki katı koronavirüs protokolleri göz önüne alındığında, bir asistan veya yapımcı olma olasılığı çok daha yüksek. Yeni fikir biz onlara güvenmeye hazır olmadan önce benzer görünümlü saatlerden çok daha iyisini yapmamız gerekecek.

Diğer Bogus Pitt ve Aniston hikayeleri

Bu, bir zamanlar Aniston'ın oyunculuğu bırakmak ve vardı bir seks kültünden kıl payı kurtuldu . Her iki hikaye de uzaktan doğru değildi. Geçen yıl, Pitt ve Aniston'ın Fransa'da evlenmek ve altı ay sonra Pitt'in Aniston bir ada satın almak . Bunların hiçbiri olmadı, bir daha da söz edilmedi.

Bu çılgın hikayeler size bir şey anlatmalı: Bu tabloid, Aniston ve Pitt hakkındaki hikayelerde güvenilemez. Bu Instagram fotoğrafındaki adam büyük olasılıkla üzerinde çalışan biri. Sabah Gösterisi aksi takdirde COVID-19 sırasında sete girmesine izin verilmezdi. Bu hikaye hala son derece yanıltıcıdır. Dedikoducu Polis çürütüyor.

Staffel 1 Gewinner Tintenmeister

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

Wo ist Emma Watson aufs College gegangen?

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.