Bir tabloid iddiaları Jennifer aniston sordu Courteney Cox ve Lisa Kudrow düğününde nedimesi olmak Brad Pitt . Sahte hikaye hakkında hiçbir şey gerçekliğe dayanmaz. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB hakkında bir kapak haberi yayınlamak için Pitt ve Aniston Meksika'da evleniyor Yeni Yıl tatili boyunca. Hikaye, o sırada her iki yıldızın da ülkede olduğu için uydurulmuştu, ancak Aniston, Tulum'da arkadaşlarıyla tatil yaparken, Pitt, Puerto Vallarta'da. Bu şehirler, ülkenin tamamen zıt taraflarında. Aniston'ın bir sözcüsü de raporun tamamen uydurma olduğu konusunda bize güvence verdi.Kadınlar Günü not almadım. Dergi yalnızca Meksika törenine atıfta bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda eski sevgililerin ikinci bir 'Tinseltown düğünü' de planladıklarında ısrar ediyor. Öyleyse Aniston'ın Arkadaşlar co-stars faktör? Aktris geçen hafta bir paylaştı Cox ve Kudrow ile takıldığı Instagram fotoğrafı . Gazeteci, çiftin bu buluşma sırasında nedime olmasını istediğini iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Lisa ve Courteney ayın üstündeydiler ve tabii ki hemen kabul ettiler' diyor. Brad, Jen'in arkadaşlarını başka bir çekime değeceğine ikna etmek için çok zaman harcadı. Onları kazandı ve şimdi onun yanında sunakta olacaklar. '

Pitt ve Aniston Meksika'da evlenmediler ve Hollywood'da da bir tören yapmayacaklar. Eski eşler yine arkadaş canlısı, ancak bir araya gelmediler. Dergi, Aniston'ın onunla takıldığı Instagram fotoğrafından sahte bir hikaye uydurdu. Arkadaşlar co-stars.

Bu noktada çok açık ki, Kadınlar Günü sıfır içgörüye sahiptir. Daha geçen ay Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Aniston, Justin Theroux ile tekrar birlikteydi. . Kasım ayında dergi hakkında birkaç makale yayınladı. Pitt, Alia Shawkat ile çıkıyor . Bu raporlar, Pitt'in Aniston'ın Noel partisine katılmasından önce ortaya çıktı ve bu sırada dergi anlatıları değiştirmeye karar verdi.

Oyuncunun Aralık ortasındaki Noel partisinden sonra, Kadınlar Günü ısrar etti Pitt, Noel Günü'nü Aniston ve çocuklarıyla geçirecekti. . Gerçekte, oyuncu Noel Arifesini birkaç çocuğuyla kutladı ve eski karısı onlara katılmadı. Magazin çoktan kurgusal düğünlere geçtiğinden, bu destan oldukça hızlı bir şekilde tırmanıyor. Devam eden bir dizi çelişkili ve tutarsız raporda sadece daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.