Dır-dir Jennifer aniston NBC pembe dizisinden emekli olmadan önce babasını onurlandırmak için 'Days of Our Lives' programına katılıyor mu? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını öğrendi.

Göre National Enquirer Aktris, 1985'ten beri birlikte oynadığı gösteriden ayrılmadan önce babası John'a gündüz dramasında 'büyük bir uğurlama sahnesi' için katılmayı planlıyor. İddiaya göre içeriden biri, dergiye Aniston'ın ortaya çıktığını söyledi. 'The Ellen DeGeneres Show' için kendisinin ve babasının birlikte pembe dizi parodisi yaptıkları bir skeç çektikten sonraki fikir.Sözde kaynak, 'Bu, gün batımına gitmeden önce pembe dizi dünyasının bir parçası olmak harika olacağını düşündürdü,' diyor. 'Şov dünyasına girmesi için ona geri ödeme yapmak istiyor.' Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: “Jen bir aktris olarak çok meşgul, ama buna zaman ayıracak. Hala şansı varken onunla çalışarak onu onurlandırmak istiyor. '

Tabloid’in hikayesi, kimliği belirsiz ve muhtemelen hayali bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis 'Days of Our Lives' programına çıkmayı planlamadığını söyleyen Aniston'ın sözcüsüyle görüştü. Aktrisin babasının gündüz dizisinden emekli olup olmayacağı bile belli değil. Durum böyle olsun ya da olmasın, Aniston'ın şovda kendisine katılmayacağını teyit edebiliriz.

Unutulmamalıdır ki Enquirer oyuncunun kariyer planları hakkında çok az şey bildiğini zaten kanıtladı. 2017 yılında, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiyi bozdu Aniston büyük ekran bir müzikalde başrol oynayacaktı . 'Friends' yıldızının bir temsilcisi de bu hikayeyi reddetmek için rekora girdi ve zamanın kanıtladığı gibi, hiçbir projede başrol oynamadı.

Elbette, güvenilmez dergi, aktrisin özel hayatı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda çok daha iyi değil. Ocak ayında Dedikoducu Polis hakkında saçma bir hikaye uydurduğu için yayına seslendi Aniston, Orlando Bloom ile gizli bir ilişki yaşıyor . Hiç yaşanmadı. Güvenilir olmayan çıkış, aynı zamanda hakkında çok sayıda makale yayınladı. Aniston, Brad Pitt ile romantizmi yeniden canlandırıyor , kesinlikle durum böyle değil. “Days of Our Lives” da yer alan aktris hakkındaki bu son rapor da benzer şekilde sahte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.