Dır-dir Jennifer aniston Meksikalı bir yetimhaneden bir kız çocuğu evlat edinmek? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin sattığı hikaye bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Sözde bir kaynak söyler Küre , “Jen, Meksika'daki iki yetimhaneye yardım ediyor ve son ziyaretinde güzel bir kız çocuğuna aşık oldu. Jen, bu çocuklardan birini evlat edinmeyi çok istiyordu ve bunu eski sevgilisi Justin Theroux ile yapmak istiyordu. Ama neden asla iyi bir zaman olmadığına dair bahaneler uydurmaya devam etti. '

Prizin içeriden olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Justin ortadan kalktığında, herkes Jen'e bunu denemesini söylüyor. Bu bebeğe kesinlikle şaşkın ve süreci evrak işlerini düzene sokarak başlattı. ' Tahminlere göre, aktrisin yeni kızı, 13 aylık bir yürümeye başlayan çocuk ve anne babasını kaybetmiş. 'Çocuğun koyu kahverengi gözleri ve çok koyu saçları var ve Jen'in gördüğü en uzun kirpikleri var' diye ekliyor görünüşte var olmayan kaynak. 'Değerli çocuğunu kalması için eve götürmesi sadece bir an meselesi.'

Bunların hiçbir doğru değil. Bu haftanın başlarında, KB hakkında benzer bir hikaye uydurdu Sandra Bullock, Aniston'ı bebek evlat edinmeye teşvik ediyor ve aktrisin Meksika'daki yetimhaneleri düşündüğü söylendi. Bu son makale gibi, öncül de anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu. Ancak aktrisin temsilcisi şunu söylüyor: Dedikoducu Polis kayıtlara göre şu anda bir çocuğu evlat edinme planı yoktur.

Yaklaşık on yıl önce, Dedikoducu Polis bozuldu Küre Kardeş satış noktası, Star , yanlış bildirdiği için aktris, Meksika'daki bir yetimhaneden bir çocuğu evlat ediniyordu (aşağıya bakınız). 2011'de dergi, Aniston'ın eve Meksika'dan bir bebek getirmesi konusunda bir kez daha ısrar etti (aşağıya bakınız). RadarOnline Kasım 2016'da Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir çocuğu evlat ediniyordu. . Sebep ne olursa olsun, bu sahte öncül geri dönüştürülmeye devam ediyor. Geçmişte doğru değildi ve artık doğru değil.

Bu arada Küre altı aydan daha kısa bir süre önce Aniston, Brad Pitt ile 'resmen' yeniden birlikteydi. . Çıkış, iki ay önce şunu iddia etti: Aniston Johnny Depp ile çıkmak istedi . Bu son makale, eski kocasıyla yeniden alevlenen bir aşktan veya Karayip Korsanları star. Magazin dergisinin aktris hakkında sahte anlatılar ürettiği açıktır. Bu sonuncusu uzaktan orijinal değil.

Jennifer Aniston Bebek Meksika

(Star)

Honig Boo Boo Mütter Gewichtsverlust

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.