İki hafta önce, Jessica Alba YouTube programı Hot Ones'da göründü ve ona yıldızlara bakmaması söylendiğini itiraf etti. Beverly Tepeleri, 90210 90'ların popüler gençlik dramasında rol aldığı konuğunun gözünden. Tori Yazım ve Jennie Garth umursamadı bu karakterizasyon için , bir tabloid iddia ediyor ve Honest Company kurucusuna 'alkışladı'. Dedikoducu Polis makaleyi gözden geçirdi ve eklenecek birkaç önemli not var.

Jennie Garth ile Sıcak Suda Jessica Alba, Tori Yazım

Bu haftanın 'Haftanın Feudu' bölümü Temasta Jennie Garth ve Tori Spelling'in Jessica Alba'nın gözlerinin içine bakmaması söylendiğini iddia ettiği için 'alkışladıklarını' iddia ediyor. Alba, Hot Ones bölümünde göründüğünde 90210 1998'de ona 'oyuncu kadrosunun hiçbiriyle göz teması kurmaması' söylendi, yoksa setten atılacaksın, ki bu onlarla bir sahne yapmaya çalışırken gerçekten garip! '



Spelling ve Garth, Alba'nın şovdaki tecrübesi hakkında söylediklerini duydular ve görünüşe göre Alba'nın onlara 'kaba kızlar' dediği duymak pek de heyecan verici değildi. Aslında, tabloid posits, ikisi iddialarla düpedüz “şaşkın” bırakıldı. İki yıldız, yaklaşan podcast için bir teaser ile olay hakkında sohbet etti. 9021OMG 9 Kasım'da tam olarak yayınlanacak olan sahnelerin çoğunu Alba ile paylaşan Garth, şunları söyledi:

Tori, ona gözlerimin içine bakmamasını söyledin mi? Onunla tüm sahnelerim vardı. Biri gözlerinin içine bakılmasını istemeseydi, o ben olabilirdim, ama hatırlamıyorum çünkü dünyanın en kötü hafızasına sahibim.

Tabloid gereksiz yere Garth’ın ifadesinin ' epeyce yapımcıların yıldızların arkasından 'havalı bir not' yayınlamış olabileceklerini söyleyen Spelling'den alıntılamaya geçmeden önce bir inkar '. 'Bir düşünün, biz sadece konuk yıldızların bizden hoşlanmadığını düşündük. Bize hiç bakmadılar! Neden bilmiyoruz. Çok iyiydik, ”” diye hatırladı Spelling, şaka yollu bir şekilde Alba'nın Dürüst Şirketi 'her gün bebek mendillerini' kullandığı için 'biraz dehşete kapıldığını' ekledi. Makale, göründüğü gibi tamamen tarafsız bir gözlemci olmadığını göstererek,

Evet, Jessica kötü kızlardan sağ kurtulamadı, son kahkahasını da aldı: O bebek bezleri 1 milyar dolarlık bir şirketin parçası!

Dedikoducu Polis Durumu Anlatıyor

Buradaki gerçek 'acımasız kızlar' genel olarak bu tabloid ve bu kötü düşünülmüş saçmalığı ilk başta kim yazmışsa. Öncelikle, Alba ne Jennie Garth'ı ne de Tori Spelling'i 'kötü kızlar' olmakla suçlamadı. Aslında, hiçbirinden bahsetmedi. Beverly Tepeleri, 902010 isme göre yıldızlar. O sırada kendisine söylenenleri hatırlıyordu. Garth ya da Spelling tarafından ona gözlerinin içine bakmaması söylenmiş olsaydı, elbette bu ortaya çıkardı, ama olmadı. İkincisi, Garth ve Spelling’in tepkisi bir alkışsa, şimdiye kadar olan en güzel alkış. Sadece hikayenin kendi taraflarını paylaştılar. Bu tabloid, hiçbirinin olmadığı bir dramayı döndürüyor, bu onun için bir uzmanlık alanı.

https://www.instagram.com/p/B-Pq00UBUCR/

Temasta eski yıldızlarıyla ilgili kötü yorumlarıyla ünlüdür. Beverly Tepeleri, 90210 ama tabloid işindeki tek kötü oyuncu o değil. Kardeş yayınları geçmişte bazı gerçekten saçma yalanlar yayınladı. Örneğin, National Enquirer bir zamanlar bunu iddia etti Tori Spelling, Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları çünkü o 'çok fakirdi.'

Dedikoducu Polis Birkaç başka Housewives'ın yıllar boyunca finansal sıkıntılardan payına düştüğüne dikkat çekti, bu sadece ekrandaki dramayı körükledi ve iyi bir TV için yapıldı. TAMAM MI! , başka bir kardeş yayın, Spelling'e de şans eseri vurdu. Jennie Garth, uzun süredir arkadaşının Denise Richards'ı seçmesine kızmıştı. içinde 90210 yeniden başlat. Gerçekte, Garth ve Spelling iyi arkadaşlar olarak kaldılar ve Richards'ın yeniden başlatmadaki rolü, gençlik dramasıyla ilgili orijinal deneyimini yansıtan bir misafir göreviydi. Okurları canlandıracak başka bir yanlış hikaye, ne kadar utanç verici.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.