Arka arkaya ikinci hafta, magazin dergileri Jenna Kurulu ve Jennifer Lopez 'World Of Dance' konusunda anlaşmazlık yaşıyor, ancak bu yine de sahte bir haber. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir… tekrar.

Geçen hafta, TAMAM MI! iddia edildi Dewan ve Lopez kan davası içindeydi Dewan, Lopez’in kamera dışı kontrolü ve kamera üzerindeki kişiliği yüzünden hayal kırıklığına uğradığı iddia edilen NBC dans yarışmasının perde arkasında. Ancak hikaye tamamen saçmalıktı. Aslında, 2017'nin başlarında kaydedilen 'World Of Dance' finalinden bir gün sonra yayınlandı. Dizinin hiçbir bölümü canlı değildi ve gösteri, bu yaz yayınlanmasından çok önce, Ocak ve Şubat aylarında çekildi. . İki meslektaş gerçekten anlaşamıyor olsaydı ve TAMAM MI! Gerçekten bilen bir kaynağa sahip olsaydı, dedikodu dergisi bu bilgiyi prodüksiyonun bitiminden aylar sonra değil, program gerçekten çekildiği sırada elde ederdi. Ne olursa olsun, bu iddia edilen kan davasının her iki tarafındaki kaynaklar, Dedikoducu Polis bir rekabet iddiaları tamamen temelsizdi.Ama şimdi bir hafta sonra, kardeş çıkışı Star aynı zamanda bilgisiz ve yanlış olduğunu kanıtlıyor. Çıkış, sadece aynı çürütülmüş iddiaları satmaya çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda ne yayının ne de sözde 'habercisinin' ne hakkında konuştuğunu bilmediğini kanıtlayan temel olgusal hatalar da var. Makaleye göre Dewan, Lopez’in 'bayat maskaralıkları' nı 'utandırıyor' çünkü 'Jennifer tamamen gözyaşı döktüğü veya şovda akıl hocalığı yaptığı çocuklara' ilham verici 'olmaya çalıştığı şakacı, ham anlarla ilgili. [Ve] Jenna tek kelime edemiyor ve orada öylece oturup gözlerini devirmemeye çalışıyor. '

Bu tartışmalar Dedikoducu Polis şüpheli magazin gazetesi ve içeriden olduğu iddia edilen kişi aslında gösteriyi asla izlemedi. Dewan ve Lopez'den hikayede 'ortak-liste' olarak bahsedilse de, bu tamamen yanlıştır. Lopez bir panelisttir. Dewan, çoğunlukla yarışmacılarla sahne arkasında kalan bir sunucu. Asla dansçıları yargılamıyordu ve asla Lopez ile jüri heyetinde oturmuyordu. Yani Lopez yüzünden 'tek kelime edemediğini' ve sadece 'orada oturup' gözlerini devireceğini iddia etmek tamamen bir uydurmadır.

Bu 'ihbarcı' dan alıntılardan biri de kurgusal gibi görünüyor. Bu muhbirin, “Jennifer her şeyi yönetmeye başladı ve yıldızın kendisi olduğunu açıkça ortaya koydu. Temelde J.Lo şovu ve Jenna kendini çok dışlanmış hissediyor. ' Bu, şüpheli bir şekilde yukarıda belirtilen 'kaynak' dan bir alıntıya benzer TAMAM MI! hikaye: 'Kamera dışında bile her durum J. Lo tarafından mikro yönetiliyor ve Jenna kendini çok dışlanmış hissediyor.' İki magazin dergisi aslında aynı alıntıyı sadece birkaç kelime değiştirerek yayınladığında, bu tipik olarak hepsinin uydurma olduğunun bir göstergesidir.

Ek olarak, bu parça Lopez'in programın baş yapımcısı olduğundan bahsetmiyor. 'Mikro yönetim' onun işi ve eğer dizi herhangi birinin şovu olarak kabul edilecek olsaydı, onun olurdu. Tabii ki Dewan bunu biliyor. Ekibin değerli bir üyesi, ama belli ki hiyerarşideki yerini biliyor. Sanki iki dergi sadece kadınları birbirine düşürmek istiyordu ve iddialarının mantıklı olduğundan emin olmak için hiçbir araştırma yapmamış gibiydi. Yine, kardeş kuruluşların Lopez ve Dewan'ın kan davası olduğuna dair gerçek kanıtları olsaydı, bu tür iddiaları yayınlamak için sezon bitene kadar beklemeyeceklerdi ve makaleler, kanıtlanabilecek kadar çok yanlış iddia içermeyecekti.

Eğer Dedikoducu Polis 'World Of Dance' jürilerinin yaptığı gibi puanlar vermek zorunda kaldı, Star ve TAMAM MI! kesinlikle bir sonraki tura geçemezdi. Hatta Dewan Çarşamba günü tweet attı, “İki güçlü kadının birlikte çalışması VE birbirini tamamen sevmesi ve desteklemesi tamamen mümkün. Hadi millet #tabloidnonsense. ' İşte aldın.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.