Jenna Kurulu boşanmasını sonuçlandırırken 'ayaklarını sürüklemiyor' Channing Tatum , gerçek olmayan bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte önermeyi çürütebilir. Bize bunun doğru olmadığı söylendi.

der alte jake von staat bauernhof

Göre Star Dewan, ayrılmalarının üzerinden bir yıldan fazla olmasına rağmen, Tatum'dan boşanmasıyla ilerlemeyi reddeder. Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Zor oluyor, hiç şüphesiz' diyor ve Tatum’un Jessie J ile olan ilişkisine dair iddia ettiği kıskançlığın 'suçlu' olduğunu ekliyor.Adı bilinmeyen ve tanımlanamayan içeriden biri, 'Channing'in Jessie ile görüştüğüne dair bir ipucu aldığında, [Broadway yıldızı] Steve Kazee ile eski sevgilisini bir üst seviyeye çıkarmaya çalıştı.' Şüpheli habercisi, “İpleri çeken Jenna olmalı. Kontrolde değilse mutlu değildir. '

Magazin raporu, anonim ve muhtemelen hayali bir 'içeriden' gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Dewan’ın sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun 'gerçeklerden daha fazla olamaz' dedi. Onun adına konuşan aktris ve dansçının temsilcisi, bize Tatum'dan boşanmasında 'zorlanmadığını' ve yeni aşkını 'kıskanmadığını' garanti ediyor. Dewan’ın temsilcisi ısrar ediyor, 'Dolu, meşgul ve neşeli bir hayatı var.'

Tabii ki, özellikle şaşırtıcı değil TAMAM MI! eski çiftin ilişkisine dair sıfır kavrayışa sahip. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Ekim ayında magazin dergisini basmıştı Dewan ve Tatum yeniden bir araya geliyorlardı . Bu makale, Dewan ve Tatum'un birlikte oldukları sırada 'yaptıkları tüm aptalca şeyler için özür diledikleri' varsayıldıktan sonra boşanmalarını iptal ettiklerini söylüyordu. Bu hikaye aynı zamanda izlenemez bir bahşişçiden geliyordu, oysa Dewan’ın cevabı bize onun ve Tatum'un yeniden bir araya gelemeyeceğini doğruladı. Raporu çürüttüğümüzden bu yana, her iki yıldız da başka insanlarla çıkmaya başladı.

Ynw Melly im Gefängnis für was

Şubat ayında, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş satış noktası, Yaşam tarzı yanlış bakım için Dewan ve yeni erkek arkadaşı evleniyordu . Bu hikaye de doğru değildi, ancak bu sonuncusu, Kazee'nin sadece Tatum'un Jessie J. ile birlikte olması nedeniyle inatla çıktığını gösteriyor. Bu masalların gerçek olmamasına ek olarak, onlar da tutarsız.

Tatum ve Dewan'ın boşanmalarını henüz tamamlayamamış olmalarının, aktrisin “zor olması” ya da eski sevgilisinin başka bir kadınla yaşamaya devam ettiği için kızması ile hiçbir ilgisi yok. Altı yaşındaki bir kızı paylaşan yabancılaşmış eşler, boşanma ve velayet düzenlemelerinin şartlarını basitçe karıştırıyorlar. Derginin durumu ele alışı uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.