Bu hafta sonu Oprah Winfrey’in Meghan Markle ve Prince Harry ile röportajında ​​büyük bir entrika vardı ama olan tek şey bu değildi. Diğer bazı ünlülerle ilgili bir dizi söylenti araştırdık. İşte bu haftasonundan kaçırmış olabileceğiniz şeyler.Miranda Lambert kocasıyla gülümsüyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Miranda Lambert Blake Shelton'ı üzmek için 'İntikam Bebeği' mi Yaşıyor?

Blake Shelton ve Miranda Lambert’in boşanması, Hollywood standartlarına göre bile pek hoş bir boşanma değildi. Bir kaynak, acı dolu yılların onları bugün bile kötü bir yerde bıraktığını ve Lambert'in yeni kocasıyla Shelton'ın yüzüne sürmesi için bir bebek sahibi olmaya hazırlandığını bildirdi. Buradaki hikayeye tekrar baktık.

Beyaz Kylie Jenner

(Tinseltown / Shutterstock.com)Rapor: Kylie Jenner İkinci Çocuğuna Hamile Oldu

Yaşam tarzı Jenner, kızı Stormi'nin kendi kardeşleriyle daha da mutlu olabileceğini anladıktan sonra “beyninde bebekler” olduğunu söyledi. İçeriden biri, 'iki veya üç yıl sonra çocuklarının en iyi arkadaş olacak kadar yakın olması için iki veya üç yıl içinde yeniden bebek sahibi olmaya çalışmasından bahsettiğini' ve bu nedenle şansın başka bir hamilelik için iyi olduğunu açıkladı. İddialara baktığımızda bulduklarımız işte burada.

Alex Rodriguez ile Jennifer Lopez

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'le İlişkisini Kurtarmak İçin 'Önemli Önlemler' mi Alıyor?

A-Rod’un son aldatma iddialarından sonra, Sıcaklık iktidar çiftinin, son birkaç aydır hiç durmadan kavga etmesine rağmen umutsuzca ilişkilerini canlı tutmaya çalıştığını söylüyor. Bir kaynak, kilitleme tartışmaları ve Lopez’in kıskançlığı arasında, birlikte kalmak için her şeyi denemek zorunda kalacaklarını savunuyor. Çifte baktığımızda bulduğumuz şey buydu.Jenna Bush Hager gülümsüyor

(lev radin / Shutterstock.com)

Jenna Bush Hager 'Today Show'da Çıktı mı? İşte En Son Haberler

Barındırma bazı yıldızlar için istikrarlı bir iş olabilir, ancak gündüz TV'si bir anda değişebilir. Dedikoducu Polis Jenna Bush Hager’ın zamanının Bugün bir dizi faktöre bağlı olarak sınırlıydı. Burada raporların en altına indik.

Kanye West ve Kim Kardashian

(Jaguar PS / Shutterstock.com)

Kanye West, Boşanmada Kim Kardashian'dan '50 Milyon Dolar' Hediye Aldı mı?

Kanye West, Kardashian'ın boşanma davası açması nedeniyle kalbi kırıldıktan sonra intikam almak için çıktı. Sonuç olarak, bir rapor yakında eski karısı için mücevherlere harcadığı milyonlarca doları geri almak için elinden geleni yaptığını söylüyor. İşte boşanmayla ilgili son haberler.