Haber bunu kırdıktan sonra görüşmediği kocası ailenin Fransız Bulldog'unu öldürdü, Jenelle Evans medya öfkesini bekliyordu. Beklemediği şey şuydu ki o ve David Eason çocuklarının velayetini kaybedecekti. Bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra gözaltına alındıktan sonra bile Evans, olaydan hâlâ sersemlemekteydi.

Evans, Fransız Bulldog'un yürümeye başlayan kızları Ensley'e karşı agresif davranmaya başlamasından sonra, Eason çiftin köpeği Nugget'ı vurup öldürdükten sonra hala kederi üzerinde çalışıyordu. Aynı zamanda Genç anne star kendini başka bir krizle karşı karşıya buldu. Bir HollywoodLife'ın podcast'iyle röportaj Evans, Çocuk Koruma Hizmetlerinin çocuklar götürülmeden önce çiftle iletişime geçmediğini ve hatta evlerini ziyaret etmediğini açıkladı.Jenelle Evans tamamen gözü kapalıydı

Evans podcast'e 'CPS, çocuk tacizi, ihmal ve pis bir aile evi iddiasıyla haber aldıktan sonra, kontrol etmek için evimize bile gelmedi' dedi. Bizi hiç aramadı, kontrol etmeye gelmedim. Hayır, sadece kapıma bir not bıraktılar ve sonra beni aradılar ve 'Oğlunu aldık' dediler. ”Evans o sırada bakkaldaydı.

Evans, Evan’ın önceki bir ilişkisinden olan oğlu Kaiser, kendisiyle röportaj yaptıktan sonra CPS ajanları tarafından kreşten alındı. 'Öyleyse, öğrenmeye gel,' Okulda başın belaya girdiğinde ne olur? 'Dediler ve' Onlara David'i arama diyorum 'dedi ve bu kadar. Ve CPS görevlisi, 'Çocuğunuzu alacağız' dedi. ”Tamamlanması bir aydan biraz fazla süren uzun bir mahkeme savaşından sonra, Jenelle Evans ve David Eason çocuklarının velayetini geri aldılar, ancak bu deneyim bir bedel bıraktı. Evans hakkında. Evans, 'Her gün ağlıyordum,' diye itiraf etti.

Deneyim Onu Asla Bırakmadı

Jenelle Evans, podcast sunucusuna deneyimin ona TSSB verdiğini söyledi ve çocuklarının ondan tekrar alınmasıyla ilgili kabuslar gördüğünü söyledi. 'Bazen, dediğim gibi, [Çocuk Koruma Hizmetleri] nin gelip kapımı çaldığına ve hiçbir neden yokken' Bana çocuklarınızı verin 'diyeceğine dair kötü rüyalar görüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapabileceğim en iyi anne olmaya çalışıyorum. Bu yüzden bana sadece PTSD veriyor. '

Çocukları geri alamadan önce hem Evans hem de Eason ortak ebeveynlik dersleri aldı. Eason öfke yönetimi dersleri alırken Evans'ın ayrıca aile içi şiddet dersleri alması gerekiyordu. Derslerin ve deneyimin kendisini o sırada Eason ile daha da yakınlaştırdığını söylese de, çift o zamandan beri ayrıldı. Kızları Ensley ile birlikte ebeveynlik yapmaya devam ediyorlar, ancak bunun dışında tamamen ayrı hayatlar yaşıyorlar.