YouTube hissi Jeffree Star, kısa süre önce Avrupa makyaj ustalık sınıfı turunun iptal edildiğini duyurdu. Bazı hayranlar, yıldızın uzun zamandır erkek arkadaşı Nathan Schwandt'tan son ayrılışını işaret edenlerin çoğunun nedenini hızlıca tahmin ettiler. Ancak Star'a göre gerçek bundan daha karmaşık.

Makyaj ünlü Instagram'a götürdü hayranlarla kişisel hayatında neler olup bittiğini doğrudan konuşmak için (hikaye, burada görüldü ). Ayrıntılarda aşırı derecede spesifik değildi, ama herkese kafasının nerede olduğu konusunda oldukça iyi bir fikir verdi. Şu anda zihinsel olarak en iyi yerde değil ve köpeklerini bırakma düşüncesi çok fazlaydı. Takipçilerine, “Açıkçası sizler benim çok şey yaşadığımı biliyorsunuz. Sadece ayrılık değil. Köpekleri bırakmak gerçekten çok zor. Şu anda çok daha az yardımım var. 'Daha sonra devam etti, 'Hepimiz bir şeyler yaşıyoruz. Dünyaya söylediklerim çıkarılırsa, yaşadığım çok şey var. Bence bazı insanların çok daha fazla şefkat göstermesi gerekiyor. ' Ayrılıklar her zaman zordur, ancak hayatınızı yanında inşa ettiğiniz birinden ayrılmak genellikle daha da kötüdür. Jeffree Star kalbini bir son YouTube videosu Kendisinin ve Schwandt'ın birbirlerini sevdiğini ancak artık aşık olmadıklarını söyleyerek kişisel hayatı hakkındaki söylentileri ve hikayeleri tartışmak.

Star’ın açıklığının bir kısmı kendi kendini iyileştirme süreciyle ilişkili gibi görünüyor, ancak bazıları aynı zamanda hayranlar için de geçerli. Ünlü, hayranlarına 'iyi olmamanın sorun olmadığını' ve bu yıl zaten bazı sorunlar yaşıyorlarsa sorun değil çünkü '2020 harika olacak' diyerek son Instagram günah çıkarma seansını bitirdi.

Star, kariyeri boyunca 17 milyondan fazla YouTube abonesinin yanı sıra Instagram'da 15 milyon takipçi topladı. Aynı zamanda popüler bir kozmetik hattını işletiyor ve yakın gelecekte bazı eğlenceli yeni ürünler vaat etti. Bu noktada, eski erkek arkadaşına geri dönüp dönmeyeceği belli değil. İkili kısa süre önce birlikte takıldı ve Star daha sonra onu herkesin önünde sevecek 'kendine güvenen' tek kişi olduğu için onu övdü. Ayrıca yıldızla yalanlanan söylentiler Schwandt zaten bir kadınla yaşamaya devam etti ve aynı evde ikisinin fotoğrafını paylaştı, görünüşe göre anlaşıyorlardı.

Star’ın hayatında ayrılığın ötesinde neler olup bittiğine dair spekülasyon yapmayacağız, ama bunun hakkında konuşacak kadar rahat olduğunda, kesinlikle yapacak.