Bu yıl olması gerekiyordu Alex Rodriguez ve Jennifer Lopez düğümü bağladı. COVID-19'un başka planları vardı, bu yüzden çift düğünü ertelemek zorunda kaldı. Instagram'a hızlı bir bakışta görebileceğiniz gibi ikisi hala bir arada.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Alex Rodriguez (@arod) tarafından paylaşılan bir yayınİkisinin hala çıktığı aşikar gerçeğine rağmen, magazin dergileri bunun yerine birlikte var olmak için mücadele eden iki kibirli ve kıskanç insan hakkında çılgın fanteziler basmayı seviyor. İşte bazı hikayeler Dedikoducu Polis Rodriguez ve Lopez’in düğün planlarını etkileyen kıskançlığını araştırdı.

Rodriguez Hileleri, Lopez Ponders

Bu hikaye Temasta 2018'de Rodriguez'in 'hile iddiaları' tarafından takip edildiğini iddia ederek Lopez'i onun geleceğini yeniden düşün . Lopez, Rodriguez'in 'eski kaçak Lauren Hunter ile hala iletişim halinde olduğunu' öğrendikten sonra ilişkisini 'özel olarak sorguluyordu'. Bir eski sevgiliyle bu arkadaşça mesajlaşma ilişkisi, Lopez'in 'kayıplarını kesip ilişkiden uzaklaşması' gerekip gerekmediğini merak etmesi için yeterliydi. Yaklaşık üç yıl sonra ve bu ikisi hala çok önemli bir öğe, bu yüzden bu dramanın abartıldığı açık. Lopez'e yakın bir temas da, bu iddia edilen hile anlatısının yanlış olduğunu doğruladı.

Buharlı Duş Sahnesi Angers Rodriguez

Lopez’in filminde İkinci Perde , o ve Bu biziz yıldız Milo Ventimiglia, duşta bir aşk sahnesini paylaşıyor. Temasta , ikisinin ayrılacağını öne sürdükten yaklaşık bir yıl sonra Rodriguez, ' bir nevi kaybettim . ' Sahneyi gördüğünde, görünüşe göre şaşkına dönmüştü. Bir kaynak, 'Daha da kötüsü, J. Lo'nun özellikle Milo'yu ve rol için sadece Milo'yu istediğini bilmesidir.' Lopez, Andy Cohen'in radyo programında Rodriguez'in kendisine filmde Ventimiglia'yı öpmesinin sorun olmadığını söylediğini açıkladı. Rodriguez için bir temsilci de şunları söyledi: Dedikoducu Polis kayıtlara göre bu hikayenin uydurma.

Nicole Kidman Keith Urban Split

Kıskanç Rodriguez, Ryan Seacrest İçin Öfkeli

Göre National Enquirer , Lopez çok yaklaşmak onun yaşına Amerikan İdolü Rodriguez’in beğenisine dost Ryan Seacrest. Seacrest yeni bekardı ve sözde içeriden biri, o ve Lopez 'çok ortak yanı paylaşıyor - özellikle de kendi markalarını oluşturmak söz konusu olduğunda.' Rodriguez'in üzgün olduğu söyleniyordu ve tabloid bunu 'ironik' olarak nitelendirdi çünkü 'kendilerini aldattığını söyleyen birçok kadın var.' Lopez'in bir sözcüsü, bu hikayenin saçma olduğunu söylemek için kayda geçti. Seacrest ve Lopez yıllardır arkadaş ve bu Rodriguez'i rahatsız etmiyor.

Affleck ve Lopez İrtibatta Kalır, Rodriguez Mutlu Değil

Burada Rodriguez'in nişanlısının başka erkeklerle konuşmasını istemeyen kıskanç koca rolüne girdiği bir model fark etmeye başlıyoruz. Bu sefer Ulusal Enquirer Lopez'in eski Ben Affleck'e 'gizli metinler' gönderdiğini söyledi. bir kez daha görünüşte Rodriguez'i kızdırdı . Bu hikaye ortaya çıktı çünkü Affleck bir röportajda kendisi ve onun Zambaklar 'düzenli aralıklarla iletişim halinde olun.' Gazeteci bu anekdotu aldı ve onunla birlikte koştu ve 'Ben ve Jen 2004'te ayrıldı, bu yüzden Alex'in 16 yıl sonra hala iletişim halinde olduklarını duyması garipti.' Duruma yakın bir kaynak anlattı Dedikoducu Polis bu raporun yanlış olduğunu. Rodriguez'in kandırıldığına ya da iki eski sevgilinin ara sıra birbiriyle temasa geçmesine üzüldüğüne dair hiçbir kanıt yoktu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Ellen DeGeneres Taşınıyor mu? Rapor Karısı Portia De Rossi'den 'Uzaklaştığını' Yazıyor

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Hala 'Boşalıyor' mu?

Rapor: Ryan Gosling’in Ailesi Eva Mendes ile 'Bıktı'

George Clooney, Karısı Amal Tarafından 'Terk Edildi' mi?

Ashley Graham, Instagram'da Şımarık İç Giyimde Streç İşaretleri Gösteriyor