Jay z belli bir webloid'den saçma bir hikayeye rağmen gizlice eşcinsel değil. Homofobik alt tonlara sahip makale, rapçiyle 'zıplamak' için alay ediyor ve gerçek cinselliğini sakladığını ima ediyor.

Bu saçmalıktan geliyor MediaTakeOut , 'Jay Z LONDRA'da Fark Edildi ... Ve Hareketleri GERÇEK KADIN GÖRÜNÜYOR ... Eğer HİÇBİR DAHA İYİ BİLMİYORSAK ...' Geylerin renkleri önünde, göstericinin yüzünün fotoşoplanmış bir resminin altında site şöyle yazıyor: “Jay Z, bir Londra kulübünden GELMEKTEN fark edildi. Gerçekten… MUTLU kelimesinin başka ne anlamı var? ' Elbette ima edilen kelime 'gey' dir.Ve Jay-Z'nin 'zıplayıp durduğu' ve 'gerçek kadınsı göründüğü' iddiaları, süperstarın gülüp el sallıyor gibi görünen paparazzi fotoğraflarından başka bir şeye dayanmıyor. İki anlık görüntüye dayanarak onun cinsel yönelimi hakkında böyle bir çıkarımda bulunmak gazetecilik olarak kabul edilemez. Daha ziyade, çıkış noktasının varsayımlarda bulunup sonuçlara atlamasıyla insanları klişeleştirmenin ve yargılamanın saldırgan bir yolu. Dahası, bu parça, kısa da olsa, o kadar aşağılayıcı bir şekilde yazılmıştır ki, aslında Jay-Z'nin “şakladığını” ve “gerçek kadınsı göründüğünü” düşündürmektedir. Aynı zamanda kişinin hem heteroseksüel hem de kadınsı olamayacağını öne sürer.

Yanıltıcı ve yanlış hikayeler yayınlama tercihinden dolayı bilindiği üzere MediaFakeOut, aynı zamanda yanlış bir şekilde markalaşma veya en azından düz siyah erkek yıldızların eşcinsel olduğunu ima etme ve böyle bir şeyi doğru olsaydı olumsuz olarak tasvir etme geçmişine sahiptir . Son zamanlarda, çıkış suçlandı Lil Wayne dövmesi yüzünden 'eşcinsel bilinçaltı mesajı' göndermeye çalışan Drake . Bundan önce, çevrimiçi yayın Drake ve The Weeknd'in gizli bir eşcinsel çift olduğunu iddia ediyordu ve yaklaşık bir yıl önce Drake’in Rihanna ile olan ilişkisinin sözde eşcinselliğini örtbas ettiği iddia ediliyordu.

sind Blake und Miranda, die ein Baby haben

Buna ek olarak, 2015 yılında MTO, hiç kimsenin sırf bir televizyon görüntüsü için makyaj yaptığı için 'şarkıcı John Legend'in dürüst olduğuna bizi ikna edemeyeceğini' ilan etti. Benzer şekilde, aynı yıl site, Nick Young'a sırf o ve bir 'erkek arkadaş' birlikte alışverişe gittiği için gey olup olmadığını sordu. Her durumda, yayın kuruluşunun bu yıldızların cinselliği hakkındaki iddiaları sadece yanlış olmakla kalmadı, aynı zamanda aslında eşcinsel olsalardı kötü olacağını düşündüren bir şekilde de yazıldı. MediaFakeOut'un hem doğruluk hem de homofobi ile ilgili bir sorunu var gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.