Beyonce ve Jay z yeni bir tabloid öyküsüne rağmen Los Angeles ve Hamptons'da bazı pahalı gayrimenkuller satın aldıktan sonra “nakit sıkıntısı” na takılmıyorlar. Dedikoducu Polis araştırıldı ve iddia çok yanlış. Jay-Z ve Beyonce'nin sahip olabileceği '99 Problem' den bahsediliyor, para kesinlikle onlardan biri değil.

Göre TAMAM MI! , güç çifti son iki ayda her iki kıyıda da mülklere 114 milyon dolar harcadıkları için şimdi bir 'nakit sıkıntısı' yaşıyor. Tabloid, Beyonce ve Jay-Z'nin Ağustos ayında Los Angeles'ta aldatılmış bir malikanede 88 milyon dolar harcadıklarını ve ardından çok geçmeden Eylül ayında 26 milyon dolarlık klasik bir East Hampton evini satın aldıklarını anlatıyor. Sözde 'kaynak' dergiye, 'İçeri girmekten daha fazla para çıkıyor' diyor. İddia edilen kişi, ikizler Rumi ve Sir'i karşıladıkları için masraflarının arttığını belirtiyor.Yayın, Jay-Z’nin dumanı tüten servisi Tidal'ın nasıl 'mücadele ettiğini' aktarıyor ve sözde 'içeriden' birinin 'Bey şu anda daha az çalışmaya hevesli, daha fazla değil' dediğini aktarıyor. Muhasebeciler, ölçeklerini azaltmaları konusunda onları uyarıyor. Hayal etmesi zor ama imkânlarının ötesinde yaşıyorlar, ”diye ekliyor.

Çiftin emlak için 114 milyon dolar harcadığı doğru, ancak 'nakit sıkıntısı' yaşamaktan çok uzaktalar. Ek olarak, mülkler tek seferlik satın alımlardır ve milyarderler olarak aslında 'imkânlarının ötesinde yaşamıyorlar' veya 'gelmekten çok dışarı çıkıyorlar.' Aslında, tartışmalı bir şekilde evleri de zamanla çok iyi yatırımlar olabilir.

Gerçekleri inceleyelim. Tarafından Forbes 'Tahminine göre, çiftin yaklaşık 1,2 milyar dolarlık bir kombine net değeri var. Los Angeles'taki evi satın almak için Beyonce ve Jay-Z, 53 milyon dolara yakın bir ipotek aldı. Ve bu muazzam bir ipotek olsa da, düşük faiz oranları sayesinde şu anda likit varlıklarını 149.600 $ 'lık astronomik aylık ipotek ödemelerini karşıladıkları için muhtemelen daha fazla para kazanmak için kullanmalarına izin veriyor. Dedikoducu Polis Jay-Z ve Beyonce’nin devasa serveti sayesinde, zorlanma olursa, köşkün ipoteğini herhangi bir noktada kolayca ödeyebilecekleri söylendi.

Ve daha yüksek kaliteli gayrimenkul alışveriş çılgınlığı yaşamadıklarını varsayarsak, Dedikoducu Polis yakın zamanda duyulmayacak, Beyonce ve Jay-Z’nin yatırımları ve çeşitli ticari girişimlerden elde ettikleri gelir, cari harcamalarını karşılamaktan daha fazlasını sağlayabilir. Ve iki haftadan daha kısa bir süre içinde Jay-Z, Kuzey Amerika'daki “4:44 Turu” na başlayacak ve bu ona on milyonlarca dolar kazandıracak.

Ne olursa olsun, içeriden biri garanti eder Dedikoducu Polis 'araçlarının ötesinde' yaşamıyorlar ve nakit akışları sorun değil. Hatırlamak, TAMAM MI! Rumi ve Sir doğmadan sekiz ay önce yanlış bir şekilde sürdürülen aynı tabloid Beyonce ve Jay-Z bir bebek evlat ediniyorlardı . Ve yanlış bir şekilde öne sürülen aynı çıkış Jay Z ve Beyonce, Brad Pitt’in evini satın alıyorlardı. . Temel olarak, çiftin mali işleri veya emlak anlaşmaları hakkında doğru bilgi için dergiye güvenemezsiniz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.