Jay Leno Karısının yakınlığından dolayı şaşkına dönüyor. Caitlyn Jenner ve gazetelerden birine göre 'arkadaştan daha fazlası' olduklarından şüpheleniyorlar. Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre National Enquirer Eski 'Tonight Show' sunucusunun 38 yıllık eşi Mavis, Jenner ile 'tuhaf arkadaşlığından' memnun değil. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'İkisi de araba meraklıları ve Jay, eski otomobillerinden biriyle Cait’nin yanına gitmeyi seviyor. Mavis'in, Cait bir çocukken birlikte bu kadar çok zaman geçirmeleriyle ilgili bir sorunu yoktu, ama şimdi arkadaş olmaktan daha fazlası olup olmadığını merak ediyor. 'Oradan, isimsiz ihbarcı, Leno'nun, Jenner'ın transseksüel arkadaşı Sophia Hutchins ile sözde düğününde en iyi adam olacağını söylemeye devam ediyor. Görünüşte sahte kaynak, 'Jay, Caitlyn ve Sophia’nın büyük gününün bir parçası olmaktan onur duyuyor' diye ekliyor. 'Her zaman harika bir arkadaşlıkları oldu ve bu Caitlyn’in geçişiyle değişmedi. Jay, Mavis'in hiçbir şey için sinirlenmediğini mırıldanıyor! '

Burada iki farklı hikaye var ve hiçbiri doğru değil. Başlangıç ​​olarak, eski talk-show sunucusu ile eski Olympian'ın bu kadar yakın arkadaşlar olduğu görülmüyor. Jenner, 2016'da Leno'nun CNBC programı “Jay Leno’s Garage” da göründü, ancak ikisi o zamandan beri bir arada görülmedi ve sosyal olarak takıldıklarına dair hiçbir belirti yok. Basitçe söylemek gerekirse, Leno’nun karısı, Jenner ile paylaşmadığı yakın bir bağdan rahatsız olmuyor. Duruma yakın bir kaynak bize hikayenin gülünç olduğunu söylüyor.

O esnada, Dedikoducu Polis Jenner’ın sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize derginin makalesinin tam bir kurgu olduğunu söyledi. Gerçek yıldız Hutchins'le birlikte koridorda ilerlemiyor ve Leno hayali evliliklerinde en iyi adam olmayacak. Şunu da belirtmek gerekir ki, Jenner ve Leno gerçekten bir tür romantik ilişki yaşadıysa, neden talk-show sunucusu aynı zamanda düğünündeki en iyi adam olarak hizmet etsin? Satış noktasının uydurma raporu hakkında hiçbir şey pek mantıklı değil.

Ocak ayında Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer haksız yere iddia etmek için Jenner, 'düğününde' en iyi adam olarak Kanye West'i seçmişti. Bir kez daha, realite yıldızı Hutchins ile düğümü bağlamıyor, ancak bu son makale Leno'nun (var olmayan) rolü nasıl üstlendiğini açıklayamıyor. Yaklaşık bir yıl önce, tabloid bir hikaye uydurdu Jenner, sözde 'düğününü' planlarken 'gelinzilla' oluyor Hutchins'e. Bu tören asla gerçekleşmedi ve Leno'nun katılımı olsun ya da olmasın gerçekleşmeye daha yakın değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.