O zamandan beri Olivia Wilde ve Harry Stilleri bir çift olarak çıkışlarını yaptılar, bu yeni ilişkinin Wilde’ın önceki ilişkisiyle örtüşüp örtüşmediği sorusu ortaya çıktı. Jason Sudeikis . Şimdi Sudeikis'e yakın bir kaynak konuştu ve aşklar arasındaki yerleşik zaman çizelgesini sorgulamaya çağırdı. Kaynak ayrıca Sudeikiler ve Wilde arasındaki ayrılığın daha önce düşünüldüğü kadar karşılıklı olmadığını açıkça ortaya koydu.

Jason Sudeikis Değil Olivia Wilde - Kaynak

Yakın bir kaynak Ted kement yıldız Jason Sudeikis, Olivia Wilde’ın Harry Styles ile olan yeni ilişkisini çevreleyen devam eden dramda yer aldı. Yaklaşık 12 yıldır birlikte olan ve iki çocuğu paylaşan Sudeikis ve Wilde'ın 2021'in başında “dostane” bir bölünme yaşadıkları daha önce bildirilmiş olsa da, bu kaynak şimdi bu zaman çizelgesini çürütüyor. Eski ikili, Kasım 2020'de yollarını ayırma kararını açıkladı. çifte yakın bir kaynak söylüyorum İnsanlar ,Bölünme yılın başında gerçekleşti. Dostane bir davranıştı ve harika bir ortak ebeveynlik rutinine dönüştüler.

Olivia Wilde ve Jason Sudeikis, Oscar

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Sudeikis 'Perişanlığın Ötesinde' Bildirildi

Şimdi, başka bir kaynak belirtmiştir VE Wilde ve Sudeikis'in kendi yollarına gitmeye karar vermelerinden bu yana çok uzun sürmedi. Jason perişanlığın ötesinde. Elbette Jason'ın [Olivia] için hala hisleri var. Kaynak, bu yeni bir ayrım ”dedi. 'O tam bir şokta. Olivia ile işleri onarmak ve ailesini tekrar bir araya getirmek istiyor. '

Wilde’ın Stiller ile olan ilişkisine dair haberlerle 'harap' olmasına rağmen, kaynak ısrar etti: eski One Direction şarkıcısı Sudeikis'in Wilde'dan ayrılmasının nedeni değildi. kendi raporumuz görünen aşk üçgeninde. Olup olmadığı görülmeye devam ediyor Sudeikis'in Wilde ile uzlaşma arzusu eldeki tüm kanıtlar onun yeni aşkının tadını çıkarmak Stiller ile.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Bill ve Hillary Clinton 250 Milyon Dolarlık Boşanmaya mı Gidiyor?

Ashton Meem Kimdir? Russell Wilson’un Eski Karısı Hakkında Her Şey

Rapor, Matt Damon'un Karısından Endişelenerek İçme Problemi Yaşadığını Söyledi

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?