İddia eden yeni bir tabloid raporu Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley birlikte 'mutsuz' ve bölünmeye doğru gidiyorlar tamamen yanlış. Dedikoducu Polis temelsiz iddiayı düzeltebilir. Çiftin ilişkilerinin güçlendiğini kanıtlayacak pek çok kanıt var.

Göre Temasta , aktör ve model geçenlerde Malibu'da yemek yerken mutsuz görünüyordu. Güvenilmez dergi, bu yemeğin tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiğinden bahsetmiyor. Yine de çıkış, sözde bir 'görgü tanığı' nın 'Zar zor konuşuyorlardı. Rosie her zaman deli görünüyordu. Jason sohbet etmeye çalışıyordu ama ona tek kelimelik cevaplar veriyordu. '

Bir başka iddia edilen 'çifte yakın kaynak', ayrılırsa kimsenin şaşırmayacağını iddia ediyor. Şüpheli bahşişçi, 'Kendi işlerini yapıyorlar ve neredeyse hiç aynı evde değiller' diyor. Şu anda aralarında gerçek bir ilişki yok.

Bununla birlikte, çiftin sosyal medya sayfaları, ilişkilerinin farklı ve gerçekçi bir açıklamasını sağlıyor. Bu haftanın başlarında, Statham, Rose, Inc.'in lansmanını kutladı. , nişanlısının yeni güzellik web sitesi. Aktör, Huntington-Whiteley'in bir fotoğrafıyla birlikte Instagram'da “Bu kız bugün yeni girişimini başlattı” diye yazdı. “Hayallerinizin peşinden koştuğunuzu ve onları gerçeğe dönüştürdüğünüzü görmek çok gurur verici. Tebrikler bebeğim. Bunu kontrol et.'

Nisan içinde, Huntington-Whiteley 31. yaş gününü kutladı nişanlısı ve arkadaş grubu ile. Süper model, sosyal medyada kutlamadan birkaç fotoğraf paylaştı, bunlara pastası çıkarken Statham'ın gülümsemesi de dahil. Bir kaç gün sonra, Huntington-Whiteley bir Instagram fotoğrafı paylaştı 'Aşk, hadi aşktan bahsedelim' başlığıyla birlikte başka bir partideki aktörle birlikte tabloid'in düzmece iddialarına rağmen, çift arasında 'gerçek bir ilişki' olduğu oldukça açık. Ek olarak, modelin bir sözcüsü kayda bize makalenin hem 'saçma hem de doğru değil' olduğunu söylüyor.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta Kardeş yayını, Yaşam tarzı , hakkında benzer sahte bir hikaye uydurmak için Statham ve Huntington-Whiteley 'ayrı hayatlar' yaşıyor. Yukarıda belirtildiği gibi, ikili sıklıkla bir arada görülüyor ve sosyal medyada birbirlerine sevgi dolu mesajlar gönderiyor. Ayrıca Huntington-Whiteley’in Mart 2018 Harper’s Bazaar Kapak hikayesi , Statham'ı 10 aylık oğulları için 'en iyi baba' olarak nitelendirdi ve ilişkileri hakkında fışkırdı.

Sonuç: Bir restoranda bir 'görgü tanığı' ve sözde 'çifte yakın bir kaynak' sözünü almak yerine, Dedikoducu Polis Statham ve Huntington-Whiteley'in sözlerini alıyor. Sosyal medyada, magazin gazetesinin ikisinin birlikte 'perişan' olduğu iddiasını çürüten bir sürü kanıt var. Bunun yerine mutlu çift, sevgilerini sık sık halka açık bir şekilde paylaşır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.