Jason Momoa kimyaya sahip olabilir hemen hemen herkesle , ancak bir çıkış, karısının bunu yapabilme yeteneğinin gelecekteki çalışmaları hakkında endişelendiğini bildirdi. Aquaman 2 . Korkuları harekete geçiren, Momoa’nın en yakın kadın arkadaşlarından birinin kadroya katılabileceği gerçeğidir. İşte bildiklerimiz.

Jason Momoa’nın Kimyası Çok Fazla

Göre Kadınlar Günü Aktör, Amber Heard'ın Aquaman 2 için başka bir hit aktris ile değiştirilebileceğine dair söylentiler arasında karısı tarafından kısa bir tasma ile tutuluyor. Okuyucuların '34 yaşındaki aktrisin yapamayacağı resmi çizgiye' inanmaması gerektiğine dikkat çekiliyor. Kontratından dolayı kovulmayacak. ' Çıkış, Bonet'in 'Amber için mücadele etmek için adım attığını' çünkü aslında Momoa’nın yakın arkadaşı olasılığı , Game of Thrones Heard'ın yerine başrolü paylaştığı Emilia Clarke.İsimsiz bir kaynak, 'Emilia'nın Mera'yı oynayacağı haberi çıktığında, Lisa başladı' dedi. 'Erkeğiyle Emilia'yı görmeye yetti, bu yüzden Amber'ı bilet üzerinde tutmak için çok mücadele etti. Tabii ki Jason, Lisa'nın istediği şeyi yaptı. İçeriden öğrenen kişi, 'mutlu eş, mutlu yaşam' ın büyük bir hayranı. 'Muhtemelen akıllıca bir şey de - Emilia bekar ve buharlı kimyayı inkar etmek yok onunla Jason arasında. '

'Aquaman 2' İle Neler Oluyor?

Bu hikayedeki sorun, tamamen Clarke'ın Heard'ın yerini almasını isteyen aşırı hevesli hayranların ve dedikodu sitelerinin sözlerine dayanıyor olmasıdır. Aile içi şiddet iddiaları nedeniyle Heard'ın görevden alınmasını isteyen dilekçe 1,5 milyon imzaya ulaştı ve pek çok tutkulu hayranın ve sinemaseverin dikkatini çeken bir konudur. Aynı şekilde, Clarke'ın Mera rolündeki hayran oyuncu kadrosu ve fotoğraf atölyeleri de herhangi birine en yakın şey oldu. Aquaman 2 son birkaç aydır haberler. Magazin gazetesi, dedikodularını satmak için bu sıcak konulardan yararlanmaya çalışıyor gibi görünüyor. Heard'ın prodüksiyondan çıkarıldığına dair hiçbir meşru rapor yok ve iki ay kadar önce, o hala gemide olduğunu söyledi devamı için.

Bu hikayede çok fazla spekülasyon katmanı var. Eğer sözleşmeler önemli değildi, Eğer Amber Heard, Aquaman 2 , ve Eğer Emilia Clarke filme onun yerine katıldı, Lisa Bonet üzülürdü. Nihayetinde, bu anlatıya herhangi bir şekilde inandırıcı olamayacak kadar çok ip bağlanmıştır. Benzer bir anlatıyı daha önce gördük. KB 2018'de onun Amber Heard ile kimya karısı öfkelendirdi sahte olduğu ortaya çıktı. Bonet ve Momoa’nın ilişkisi her zamanki kadar güçlü ve o ona 'tanrıça' dedi Kasım röportajında . Bu hikayede uzaktan doğru olan tek şey, Jason Momoa'nın hem mutlu bir eş hem de mutlu bir hayatın tadını çıkarmasıdır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.