Jason Bateman 'eşi Amanda Anka hastalanmıyor Jennifer aniston ayrıldıktan sonra kocasına yaslanmış Justin Theroux düzmece bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis olabilir bu iddiayı özellikle çürüttü. Bize tamamen uydurma olduğu söylendi.

Aktris, Aniston'ın geçen ayki ayrılığının ardından, uzun süredir arkadaşı ve sık sık rol arkadaşı olan Bateman ile çok zaman geçirdi. Aniston, ilk ayrılma sonrası görünümünü bile yaptı. oyuncunun yeni filminin galasında Oyun gecesi . Göre TAMAM MI! ancak karısı, Aniston’un değişmez arkadaşlığından memnun değil.Sözde bir 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Jen her zaman Jason'a yapışmıştır, ancak daha çok evlilik sorunları balonlaştıkça.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Anka'nın aktrisin sözde 'gece geç saatlerde yapılan telefon görüşmelerinden, bitmek bilmeyen mesajlardan ve geceleme yapmasından' rahatsız olduğunu söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, Bateman'ın karısının Aniston'ın kocasını takip etmesi konusunda endişeli olmadığını, ancak 'Çocukları olan evli bir baba olduğu için Jen'in onunla geçirmek istediği zamanın uygunsuz göründüğünü hissettiğini' belirtiyor.

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize sadece magazin dergisinin hikayesinin tamamen saçma olduğunu garanti etti. Yeni başlayanlar için, Aniston, Anka ile de yakın arkadaş . İkili geçtiğimiz günlerde Jimmy Kimmel’in karısı Molly McNearney’in 40. doğum gününü kutlarken birlikte bir fotoğraf çektirdi. Her şeye rağmen, bize Bateman'ın eşinin boşanma sürecinde arkadaşını desteklediği için üzgün olmadığı söylendi. Bu hikaye değil.

Dikkat çekmeye değer, bu bir tabloid'in Aniston ve Bateman’ın arkadaşlığından dram yaratmaya çalıştığı ilk sefer değil. Aniston ve Theroux'nun dağılmasından önce aktör, Los Angeles'ta Anka ile alışveriş yaparken görüldü. Temasta daha sonra yanlış bir şekilde aktrisin, kocasının Bateman'ın karısıyla takılmasıyla ilgili 'öfkeli' olduğunu iddia etti. Tabii ki, bu iddia gülünçtü. Aslında, Aniston ve Theroux, Bateman ile Meksika'da tatil yaptı ve eşi geçtiğimiz Aralık ayında. Yeni ayrılan eşler, evlilikleri sırasında çift ile açıkça iyi bir ilişkiye sahipti.

Ne yazık ki, magazin dergileri keyfi olarak Aniston ve Theroux'nun ünlü arkadaşlarını ayrılmalarının ardından gruba sürüklüyorlar. Courteney Cox, Emma Stone, Will Arnett ve Selena Gomez, bir şekilde anlatıya bağlanan ünlü arkadaşlarından sadece birkaçı. Bateman'ı içeren bu son makale de benzer şekilde sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.