Jared Leto dünyayı koronavirüsten kurtarmak için bir kült yaratmıyor olabilir ama film kulübü sayesinde takip eden bir kült var. The İntihar Kadrosu yıldız, çölde bir inzivadan döndükten ve koronavirüsü öğrendikten kısa bir süre sonra küçük 'kulüp' e başladı. Diğerleri gibi Leto da kendini karantinaya alınmış bulur, öyleyse zamanını doldurmak için klasik filmleri ve en yeni Netflix dizilerini izlemekten başka ne yapabilirdi?

Jared Leto, koronavirüsü benzersiz bir şekilde öğrendi

Oyuncu ve şarkıcı, çölde 12 günlük sessiz bir meditasyon sığınağında olduğu için dünya çapındaki salgının başlangıcıyla ilgili haberi kaçırdı. Jared Leto 17 Mart'ta tweet attı, “Tamamen tecrit edilmiştik. Telefon yok, iletişim yok vs. Tesis dışında neler olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. ' Ne zaman ayrıldığına şaşmamalı, 'çıkıp ... çok farklı bir dünyaya ... Biri sonsuza kadar değişti. Akıllara durgunluk - en azından söylemek gerekirse. ' Kısa süre sonra, kendisi yokken olan her şeyi ona yardımcı bir şekilde anlatan arkadaşları ve ailesi sayesinde haberlere kapıldı.Şimdi dünyanın nasıl değiştiğini anladı Koronavirüs nedeniyle Jared Leto, tıpkı herkes gibi karantinaya alınmış bir hayata yerleşti: film ve şovlar izleyerek. #JaredLetoCinemaClub için birincisi, 80'lerin klasik Ferris Bueller’s Off Day Off'uydu. Leto live, Matthew Broderick filmini tweetledi ve dünyanın mevcut durumuna dair birkaç güncel referans içeriyordu.

Josh Dun und Debby Ryan wieder zusammen

Bu durum için giyinmiş

Jared Leto’nun 'Sinema Kulübü' nde sıradaki Netflix dizisi oldu Kaplan Kral . Leto şimdiye kadar ilk bölümü canlı olarak tweetledi, ancak aslında tüm diziyi çoktan izledi. Şovun 30 Seconds To Mars solisti üzerinde derin bir etki bıraktığı açık. Zaten, belgeselde gösterilenlere benzer birkaç kıyafet giydiğini fark etti ve Perşembe günkü izleme partisi için, olayı kutlamak için Joe Exotic gibi giyinmişti.

Jared Leto, giydirme oyunlarını neredeyse bitirmedi. Bugün, Joe Exotic gibi giyinmiş, cosplay'i gerçekten eve götürmek için doldurulmuş bir kaplanla tamamlanmış başka bir dizi görüntüsünü tweetledi.

Bernstein Rachdi vor und nach Gewichtsverlust

Bu, Leto’nun şimdiye kadarki en iyi karakter çalışması olabilir. Gelecekteki bir biyografide sonunda Joe Exotic'i oynamasını umuyoruz. Jared Leto kostümlere ve derin bir yöntem oyuncusu olarak ün kazandı, şimdi tek ihtiyacı olan bir ömür boyu rol.