Neredeyse bir yıl oldu Janet Jackson doğum yaptı, ancak bir tabloid raporuna göre, bebek öncesi boyutuna geri dönmesi şaşırtıcı. Aslında bu hikaye, şarkıcının 'şok edici zayıflamasının' gizlice estetik ameliyattan kaynaklandığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis rekoru düzeltmeye yardımcı olabilir.

TAMAM MI! Jackson kısa süre önce turneye geri döndüğünde, '70 kilodan fazla, muazzam miktarda ağırlık konusunda toplu bir nefes aldı, 51 yaşındaki yıldızın Ocak ayında oğlu Eissa'yı doğurduğundan beri kaybettiğini' iddia ediyor. Şarkıcının kilo kaybının hamileliğin ardından doğal bir şekilde gerçekleşmesi imkansızmış gibi, tabloid, 'sadece 10 ay sonra inanılmaz derecede zayıf göründüğünü, 51 yaşında nadir bir başarı olduğunu' iddia ediyor. Diğer bir deyişle dedikodu dergisi, Jackson'ın özellikle yaşı nedeniyle 'sadece 10 ayda' kilo veremeyeceğine inanıyor.Ve bu nedenle, çıkış 'onun biraz cerrahi yardımı aldığını' tahmin ediyor. Sözde 'içeriden' bir kişinin 'Olası bir karın germe ve liposuction' a atıfta bulunarak 'Herkes Janet'in' anne makyajı 'yaptığını söylüyor. Jackson'ı hiç tedavi etmemiş veya onunla tanışmamış, ancak görünüşünü yalnızca fotoğraflara dayanarak yargılayan bir plastik cerrah, yayına bu tür prosedürlerin 'doğumdan sonra ünlüler için yaygın olduğunu' söylüyor.

Elbette bu, Jackson'ın bıçağın altına girdiği anlamına gelmez ve 'vızıltı' kesinlikle onun yaptığının kanıtı değildir. En üzücü olan şey, müzik simgesinin kazanamaması ve ne olursa olsun utanç duymasıdır. Şubat ayında, doğum yaptıktan sadece bir ay sonra, Radar Çevrimiçi Jackson'ın 'sonsuza kadar şişman olmaya mahkum olup olmadığını' merak etti, çünkü 'Londra'daki evinden bebeğini doğurduktan sonraki ilk gezilerinden birinde çıkarken hamilelik kilosu hala görülebiliyordu'. Site, Jackson'ın teslimatından bu yana yaklaşık dört hafta içinde 'tek bir ons bile kaybetmemiş gibi göründüğünü' anlattı ve okuyuculara onun 'hantal görünümü' hakkında ne düşündüklerini sordu.

Ve şimdi Jackson kilo verdiğine göre, webloid'in kardeş yayını sanki 10 ay kısa bir süre gibi, sözde ne kadar hızlı gerçekleştiğinden şüpheleniyor. Gerçekte, özellikle daha önce zayıf olan ve şimdi doğum sonrası diyet ve egzersiz yapmaya yeniden adanmış emziren bir anne için değil. Bu çok makul nedenlerden ötürü Grammy ödüllü bir kaynağın bu plastik cerrahi masalını reddetmesi. Dedikoducu Polis bundan bahsetmemek ihmal olur TAMAM MI! Geçen yıl Jackson'ın “kanserli bir tümörü” örtbas etmek için hamileliğini taklit ettiğini öne süren aynı tabloid. Hikaye iğrenç bir şekilde yanlıştı ve duruma göre ne kadar bilgili ya da bilgisiz hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor, oyuncu söz konusu olduğunda dergi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.