Are Janet Jackson ve Paris jackson 'Çitleri onarmak'? Bir rapor, ünlü teyzenin yeğeninin yıllarca süren kan davasından sonra şimdi uzlaştığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis gerçeği kurgudan ayırabilir.

Söz konusu hikaye şu sayfalarda bulunabilir: TAMAM MI! , Janet'in bu yılın başlarında kocası Wissam Al Mana'dan ayrılmasının ardından Paris'le 'yeniden bağlantı kurduğunu' iddia ediyor. Magazin gazetesinin iddiasına göre, '2012'den beri ikisi arasındaki ilişkiler, Janet'in Paris'le çığlık atan bir maça girdiği - o zamanlar 14 yaşında ve büyükannesinin koruması altında - ve iki tokatla takas edildiği zamandan beri soğuktu.' Sözde 'içeriden' biri, 'Paris o zamanlar vahşi bir çocuktu ve Janet disipline ihtiyacı olduğunu düşünüyordu. Ama öfkesini kaybettiği için gurur duymuyor. 'Doğru olsa da Jackson ailesinin bir anlaşmazlığı vardı bu maalesef halka açıldı TMZ yanlışlıkla iddia edilen bir raporu gerçekten geri çekti Janet Paris'e tokat attı ve ona sözlü tacizde bulundu olay sırasında. TAMAM MI! Görünüşe göre, beş yıl önce yapılan düzeltmeye rağmen olayların yanlış versiyonunu seçti. Ayrıca, 'çığlık atan maçtan' ​​söz etmenin yanı sıra, prizin Paris ve Janet'in kan davasına dair başka bir örnek sunmaması da dikkat çekicidir.

Ancak, yayının 2012'den bu yana 'buzlu' ilişkiler yaşadıkları yönündeki iddiasını destekleyecek başka hiçbir şey söylenmemiş olsa da, sözde habercisi şimdi Janet'in 'aile görüşünün' artık kendi çocuğu olduğu için 'değiştiğini' savunuyor ve uzlaşmalarını ateşliyor. . Yine de makalenin başında, bulvar gazetesi barış yapmanın Janet'in evliliğinin sona ermesinden kaynaklandığını öne sürerek, 'Bir kapı kapandığında diğeri açılır' yazıyordu. Sözde katalizörden bağımsız olarak, iddia edilen kaynak, 'Güzel bir genç kadına dönüştüğünü düşündüğü Paris'ten özür diledi ve yine konuşuyorlar. Janet hayatını yeniden düşünüyor ve içinde Paris'i istiyor. '

Dedikoducu Polis derginin 'haberciliği' ni yeniden düşünmesini diliyor. Asla unutamayız ki, geçen yıl bunu iddia eden çıkışın aynısı Janet, 'kanserli bir tümörü' gizlemek için hamileliğini taklit ediyordu. Korkunç derecede doğru olmayan bu iddianın ardından, yayının güvenilirliği vurulur. Ve, yukarıda belirtildiği gibi, burada, Paris ve Janet'in hiçbir ek kanıt sunmamasına rağmen yıllarca kan davası geçirdiğini iddia etmek için 2012'deki bir olayın yanlış bir şekilde yeniden anlatılmasına dayanmaya karar verdi. Hikaye ve geldiği yer güvenilir değil.

Ve ne zaman Dedikoducu Polis kendi Jackson ailesi bağlantılarımızla konuştuk, bize birçok kişi tarafından teyze ile yeğen arasında aniden iyileşecek hiçbir şey olmadığı söylendi. Biri bize 'Devam eden bir kan davası hakkında hiçbir şey duymadım,' dedi, diğeri 'Sığır eti yok' dedi. Janet ve Paris çok yakın olmayabilir, ancak bu da uzun süreli bir sorun olduğu anlamına gelmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.