Jamie Lynn Spears abla hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor Britney Spears ve pop yıldızının bugünlerde nasıl olduğunu düşünüyor.

Perşembe günü, genç Spears göründü Günaydın Amerika şov dünyasına dönüşü hakkında konuşmak için. 29 yaşındaki eşi ve iki çocuk annesi, son yıllarda oldukça düşük bir profil tuttu, ancak Netflix dizisindeki oyunculuk rolü arasında. Tatlı Manolyalar ve bir Zoey 101 yeniden başlatıldığında, spot ışıklarındaki yerini almaya hazır.Ancak, ev sahibi Michael Strahan yardımcı olamadı, ancak Brit'in mevcut durumu hakkında bir soruşturma başlattı.

'Dünyanın dört bir yanındaki pek çok hayranın ablan Britney'yi desteklemek için konuştuğunu biliyorsun' diyor. Şu anda nasıl olduğunu merak eden herkese ne söylemek istersiniz?

Spears, 'Onun da bizim gibi yaptığını düşünüyorum,' diye yanıt verdi. 'Çok zorlu bir dönemde ve zorlu bir yılda en iyisini yapmaya ve pozitif kalmaya çalışıyor ve bence bu şu anda herkesin teması.'

Bazı hayranlar satın almasa bile bu olgun ve ölçülü bir cevap. Şimdiye kadar 38 yaşındaki çocuğun bir babası Jamie Spears ile yasal savaş , mahkeme kararıyla 12 yıldan uzun süredir devam eden bir konservatörlük üzerinden. Spears, babasının mali durumunu kontrol etmekteki herhangi bir rolünden mahrum kalmasını istiyor ve pek çok taraftar desteğini göstermek için #FreeBritney hashtag'ini kullanarak ona destek veriyor.

Ama bu fark etmedikleri anlamına gelmez sosyal medyadaki tuhaf davranışları . Spears uzun zamandır bahçe çeşitliliği tuhaf videolar yayınladı, ancak bu ay aşırı hızda kameraya girdi, gergin bir şekilde kameraya konuştu ve bir dizi gönderide saçma düşünceler paylaştı. İç çamaşırlarıyla Madonna’nın 'Justify My Love' şarkısına dans ettiğini gösteren en son videosu Instagram hesabından silindi ve o zamandan beri sosyal medyadan kayboldu.

Perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini söylemek zor, ancak o bunu çözerken, biz salgını atlatırken ekranlarımıza neşe getiren küçük kız kardeşi olmaya hazırlanıyor. Jamie Lynn Spears ve yaklaşan projeleri hakkında daha fazla bilgi için röportajın tamamına göz atın: