Yaptı Jamie foxx 'Resmen döküm' Katie Holmes 'bebek annesi' ile tekrar bir araya gelmek için? Bu, belirli bir web sitesinin okuyucuların inanmasını istediği şeydir. Dedikoducu Polis ancak, büyük ölçüde gerçek olmayan hikayeyi çürütebilir.

Göre MediaTakeOut , Foxx ve küçük kızı Annalize'nin annesi Kristin Grannis, “resmen yeniden bir çift”. İkiliye 'iki sevgili' adını veren site, Bağımsızlık Günü gezisi sırasında 'yakın durduklarını' iddia ediyor. Çıkış, 'Kristin aktöre sarılırken görüldüğü için ikisi açık bir şekilde sevgilerini gösteriyordu.'İşte gerçekte neler olduğu: Foxx, Grannis ve kızlarının 4 Temmuz kutlamalarının fotoğrafları çekildi. Çarşamba günü Malibu'da bir havai fişek gösterisinde. Paparazzilerin enstantanelerinden birinde Grannis, Foxx'a yaslanarak ona yandan sarılıyor. Web sitesi bu resimleri onların 'tekrar bir çift' olduklarının ve Holmes'un 'terk edildiğinin' kanıtı olarak kullanıyor.

Gerçekte, fotoğraflar bunun kanıtı değil. Foxx, Grannis ile dışarı çıktı bu yıl birkaç kez, hem kızlarıyla hem de kızları olmadan. Onlar dostça ebeveynlerdir, 'sevgili' değiller. Ek olarak, blog tatil sırasında oyuncunun Holmes'dan ayrı kalmasını sağlamaya çalışsa da bu çekişme de hatalı.

Blake Shelton Diät Gwen Stefani

Gibi Dedikoducu Polis kullanarak zaten işaret etti Foxx ve Holmes'un ilişki durumlarını değerlendirmek için nerede oldukları anlamsız ve beyhude bir çabadır. Her zaman birlikte oldukları romantizmi hiç yaşamadılar. Aslında, 'Entertainment Tonight' geçen hafta şunu bildirdi: Holmes ve Foxx'un 'bağımsız yaşamları' var. ve genellikle 'birbirinizi görmeden uzun mesafeler kat edin.' Bu sıradan dinamik, onların ayrı zaman geçirmelerinde veya Foxx'un çocuğunun annesiyle zaman geçirmelerinde şüpheli hiçbir şeyin olmadığı anlamına geliyor.

war Lady Gaga jemals verheiratet?

Hakkında saçmalık Holmes ve Foxx bölünerek var olmayan bir düğünü iptal ediyor tarafından çürütüldü Dedikoducu Polis bir haftadan daha uzun bir süre önce, sözcülerinin kayda geçirdiği yorumlarla. Düzeltmemizi takiben, İnsanlar büstümüzün doğru olduğunu onayladı ve benzer şekilde Foxx ve Holmes hakkındaki orijinal rapor, olayları tamamen sona erdirdi . Kendilerini geleneksel bir çift olarak görmeyebilirler, ancak kimse 'terk edilmedi'.

Ayrıca, çevrimiçi yayının, geçmiş yıllardan beri kendi hikayelerini unutmuş gibi göründüğü de unutulmamalıdır. 2013 yılında, Foxx'un Brandy ile çıktığını yanlış bir şekilde iddia ettikten bir gün sonra site, Grannis ile 'düğün töreni' yaptıktan sonra 'gizlice evlendiğini' duyurdu. Daha sonra 2016'da, blog, Foxx'u yanlış bir şekilde iddia ettiğinde bu hikayeyi hiç satmamış gibi yaptı ve Holmes Altın Küre'ye yüzük taktıktan sonra evlendi.

Foxx'un oyuncuyu 'terk etmesi' ve 'bebek annesi' ile yeniden bir araya gelmesi hakkındaki bu yeni parçada bunların hiçbirinden bahsedilmiyor. Ancak bunların tümü, güvenilir olmayan bir çıkışın neden 'MediaFakeOut' takma adını kazandığına dair örneklerdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.