Jamie foxx zorlama değil Katie Holmes yeni bir rapora rağmen bir anlaşma imzalamak. Dedikoducu Polis bu sahte önermeyi düzeltebilir. Bir evlilik sözleşmesinden bahsetmenin yüzde 100 doğru olmadığı söylendi.

Göre Küre Holmes, “koridorda koşmak için sıcak” ama Foxx, evlilik öncesi bir anlaşma imzalamadıkça ona “zar yok” demiş. Sözde 'dedikoducu' süpermarket tabloidine şunu söyler: 'Jamie 100 milyon dolardan fazla, Katie ise bunun sadece dörtte birine sahip.' 'Bir evlilik öncesi anlaşmayla aşklarını karmaşıklaştırmak istemiyor, ancak bunda ısrar ediyor,' derginin adsız, izlenemez ve muhtemelen uydurma 'kaynağı' olduğunu söylüyor.Bununla birlikte, kanalın 'muhbir' ini iddia ediyor Holmes, 'uzlaşmaya istekli, ancak evlilikleri sırasında paylaşılan kazançlarından herhangi birinin haklarını elinden almak anlamına gelmiyorsa.' İddia edilen kişi ayrıca, aktrisin 'onunla evlenmeyi çok uzun zamandır beklediğini, ancak' şimdi, düğün ayrıntılarını konuşurken [Foxx] ona evlilik öncesi anlaşma olmadan evlenmeyeceğini söylediğini 'iddia ediyor.

Makale daha sonra, 'Katie evlilik öncesi anlaşmanın evlilikten çıkmak için bir hile olup olmadığını merak ediyor.' Hatta tanımlanamayan bir 'kaynağı' iddia ediyor, 'Boşanmayı onlar daha evlenmeden önce planladığını düşünüyor.' Tabloid standartlarına göre bile, bu mantıklı değil. Görünüşte parasını korumaya çalışan Foxx, eğer “boşanmayı zaten planlıyordu” ise neden bir düğün masrafına girsin?

Hikayenin son kısmı mantıksız olsa da, makalenin tamamı aslında doğru değil. Foxx ve Holmes bir düğün planlamıyorlar ve bu yüzden ona evlilik anlaşması yapmaya zorlamıyor. Derginin anonim ve muhtemelen uydurulmuş 'kaynağı' nın aksine, aktrisin temsilcisi Dedikoducu Polis yayının öncülünde 'gerçek olmadığı' kayda geçmiştir.

Küre Sıradan çift hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda pek güvenilir bir kaynak değildir. Mayıs ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia edildiğinde magazin dergisini bozdu Foxx ve Holmes yaz boyunca evleniyorlardı. . Tabii ki, yaz geçti ve haklı olarak bildirdiğimiz gibi, evlilik yoktu.

Bu kanıtlanabilir şekilde yanlış olan makaleden bu yana, tabloid, aktrisin sunağa atıldığı ve bunun Holmes, Foxx'un ilgisini çekmek için kilo veriyordu . Demek yeterli ki, derginin 'dalkavuk' ve 'muhbirleri' Foxx ve Holmes hakkında hiçbir iç bilgiye sahip değil. İlginç bir şekilde, satış noktasının kardeş yayını, Star , önceki yılın başlarında yanlış bir şekilde bakımı yapıldı Evlilik sözleşmesi isteyen Holmes ve bunun Foxx ile nasıl “gerilime” neden olduğu . Her iki durumda da, temsili Dedikoducu Polis planlanan bir düğün yok ve bir evlilik öncesi anlaşmaya gerek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.