Jamie foxx asla benimsenmemiş Suri Cruise , bir yıl önce babasının yasal babası olmayı amaçladığını iddia eden bir rapora rağmen Katie Holmes ' kız evlat. Dedikoducu Polis Yanlış hikayeyi tam olarak 12 ay önce bozdu. Şimdi zaman haklı olduğumuzu kanıtladı.

27 Nisan 2017'de bir National Enquirer Holmes'un Foxx'tan Suri'nin biyolojik ancak yabancılaşmış babası Tom Cruise'a kızını evlat edinmek için izin istemesini istediğini iddia eden makale. Süpermarket tabloidinde sözde 'kaynak' denilen bir söz, 'Jamie zaten Suri'nin babası gibi davranıyor, bu yüzden Katie resmi olarak unvana sahip olabileceğini düşünüyor.' Sözde muhbir, Cruise'un iznini almanın 'zorlu bir savaş' olacağını kabul etti, ancak Holmes, Foxx'un eski sevgilisinin onayını almasını istiyordu. Hatta aktrisin, Foxx'un 2004 filminde birlikte rol aldığı Cruise'da 'önemli çekiciliğini' kullanabileceğine inandığı bile iddia edildi. Teminat .John Cougar Mellencamp und Christie Brinkley

O zaman, Dedikoducu Polis dedikodu dergisinin 2016 sonbaharında Foxx'un Suri'yi benimsemesiyle ilgili şüpheli bir şekilde benzer bir anlatı sattığına dikkat çekti. Böyle bir benimseme hiçbir zaman gerçekleşmedi, ancak birkaç ay sonra 2017'nin başlarında neredeyse aynı bir masal sunduğunda, çıkış yeri bunu kabul etmedi. her iki durumda da, Foxx temsilcisi kayıtta onaylandı Dedikoducu Polis Holmes'un kızını evlat edinmeye niyeti olmadığını. Aslında, her iki seferde de sözcü bize şunu söyledi: Foxx'un Suri'yi benimsediğini iddia ediyor 'tamamen yanlıştı.'

365 gün geçti ve gerçeğin bu olduğu çok açık. Bu tekrarlanan hikayeye rağmen, Foxx Suri'yi asla benimsemedi. Dahası, resmi olarak baba ve kız olmaktan çok uzak. İnsanlar bu yılın başlarında rapor edildiğinde Foxx ve Holmes birbirlerinin çocuklarıyla tanıştı Suri ile 'fazla zaman geçirmedi'. Bunun nedeni, dedikodu medyasının okuyucuların genellikle inanmasını istediğinin aksine, Foxx ve Holmes geleneksel bir ilişki içinde değiller.

'Hâlâ ayrı hayatları var ve onları bir araya getirmeye çalışmıyorlar,' İnsanlar aynı raporda not edildi. Açıkçası, bu Foxx'un Suri'nin yasal babası olma ihtimalini ortadan kaldırır. Ve dinamiklerinin sıradan kaldığının bir işareti olarak, Holmes ve Foxx ayrı ayrı bir restorandan ayrıldı Geçen hafta sonu, o zamandan beri ilk kez Şubat ayından beri aynı yerdeydiler. Başka bir deyişle, magazin dergilerinde anlatılan abartılı romantizm, gerçek hayatta gerçekte olup bitenden çok daha ileridir. Unutma ki bir dahaki sefere National Enquirer içgörüye sahip olduğunu iddia ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.