Jamie foxx ve Katie Holmes ne bebek beklemiyorlar, ne de yeni bir tabloid haberine rağmen dört yıllık “gizli flört” ten sonra “saklandıkları yerden çıkıyorlar”. Dedikoducu Polis gerçeği ortaya çıkarabilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Yanlış iddia, bu haftanın sayısında yapıldı TAMAM MI! , 'Katie ve Jamie: Artık Sır Yok!' Malibu sahilinde birlikte yürüyen iki yıldızın fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra uydurulmuş gibi görünen eşlik eden hikayede, dergi Holmes'un Foxx'un çocuğuna hamile olduğunu iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', 'Egzersizini ayarladı ve alkolden kaçınıyor' ifadesi yer alıyor. Şüpheli kaynak, 'Ayrıca bir aile olarak gelecekleri hakkında arkadaşlarıyla konuşmaya başladılar' diye ekliyor.Görünüşe göre tabloid, sahilde yürüyen ikilinin fotoğraflarından birini çekti ve sadece Holmes'un dökümlü elbisesinin altında bir bebek yumruğu yaptığını tahmin ediyordu. İddiasını doğrulamamış görünen dergi, bu fotoğrafı kapağına bile koydu ve Holmes'un hamile karnı olduğunu düşündüğü yere bir ok çizdi (aşağıya bakın) ve 'Katie Hamile!' Ancak yayının kendisi gibi Holmes'un kıyafetinin altında sıcak havadan başka bir şey yok. Dedikoducu Polis tartışmaya baktı ve hamile olmadığını öğrendik. Aktrise yakın bir kaynak bize raporun yüzde 100 'doğru olmadığını' söylüyor ve Foxx temsilcisi Holmes ile bir bebeği olmadığı konusunda bize güvence veriyor.

Ek olarak, 'saklandıkları yerden' çıkmadılar. Holmes ve Foxx, habersiz paparazziler tarafından fotoğraflandı. Gibi Dedikoducu Polis daha önce de not etmişti, zaman zaman takılıyorlar ve buluşuyorlar, ama bu Camelot değil.

İşin garibi, aynı tabloid'i yaklaşık bir yıl önce, kapağında benzer şekilde yanlış bir şekilde haykırdığında düzelttik. Holmes, Foxx’un bebeğine hamileydi . Bu gerçek olmayan makalede dergi, 'Bu resmi' ilan etti ve 10 ay önce arkadaşları ile akşam yemeğinde Holmes'un beklediğini duyurduklarını ileri sürdü. Yayının kaynağı, Holmes ve Foxx'un sözde kızlarına 'Violet' adını vereceğini iddia eden 'Katie'nin bir kıza sahip olduğunu' iddia etti.

Doğal olarak, bu büyük bir yalandı, tıpkı başka bir örtbas hikayesi gibi. Dedikoducu Polis 364 gün önce yanlış iddia edilen baskın Holmes, Foxx ile evleniyordu . Hatta tabloid, ünlü davetliler ve Holmes'un giyeceği elbisenin türü de dahil olmak üzere bir dizi 'düğün detayı' nı salladı. Ama elbette bir yıl geçti ve ne bebek ne de evli. Dedikoducu Polis şu andan itibaren dokuz ay için takvimlerinizi işaretlemenizi istiyor. Gerçekleri yayınladığımızı göreceksiniz. TAMAM MI! Makalesi sadece kurgudan ibaret.

Katie Holmes Hamile

(Tamam / Arka Izgara Fotoğrafı)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.